Tag: off’

NBA: Dy super ndeshje do të luhen sonte në kuadër të ‘Play Off’

07/05/2019

23:55 | 6 Maj 2019 23:55 | 6 Maj 2019 Faza më interesante e sezonit në NBA, ajo e ‘Play Off’, do të vazhdojë sot ... Read More

Nuggets eliminojnë Spurs, Toronto krijon epërsinë ndaj Philadelphia

28/04/2019

Spektakli në fazën ‘Play Off’ në kuadër të ligës më të fortë të basketbollit në botë, NBA, po vazhdon. Në një dramë që kërkoi plot ... Read More

LeBron James, ‘fytyra’ e NBA: Bije shikueshmëria e ‘Play Off’ pa ‘mbretin’

22/04/2019

LeBron James, ‘fytyra’ e NBA: Bije shikueshmëria e ‘Play Off’ pa ‘mbretin’ NBA po përballet me një problem që nuk e ka njohur viteve të ... Read More

Plasin grushtet në NBA – Lojtarët e Brooklyn dhe 76ers humbin kontrollin

20/04/2019

Ndeshja e ‘Play Off’, mes Brooklyn Nets dhe Philadelphia 76ers nuk shkoi ashtu siç ishte pritur. Situata eskaloi gjatë çerekut të tretë, pas një ndërhyrje ... Read More

Ndërpritet ndeshja KB Rahoveci – KB Ponte, arsyeja e çuditshme

16/04/2019

Ndeshjet e ‘Play Off’ në elitën e basketbollit kosovar nuk kanë filluar në mënyrën më të mirë të mundshme. Ndeshja mes KB Rahovecit dhe KB ... Read More

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma

15/04/2019

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma Ka vazhduar edhe mbrëmë spektakli në NBA, kur janë zhvilluar ndeshjet ... Read More

I jashtëzakonshmi Curry bën historinë në ndeshjen e parë të ‘play off’ këtë edicion

14/04/2019

I jashtëzakonshmi Curry bën historinë në ndeshjen e parë të ‘play off’ këtë edicion Ylli i Golden State Warriors, Stephen Curry, ka shkruar historinë në ... Read More