Tag: ofruar

Kejvina Kthella: Më kanë ofruar lekë për seks, s’më ka bërë përshtypje

05/07/2020

Kejvina Kthella ka folur hapur duke treguar se i kanë ofruar para në këmbim të seksit. “S’më kanë ofruar drejtpërdrejt para në këmbim të seksit, ... Read More

“Shumë prej nesh po sakrifikojnë”, aktori i njohur: Ofrohem si shofer apo çdo lloj pune në shpërndarjen e ushqimeve

28/03/2020

Aktori i njohur shqiptar Gent Hazizi është ofruar si vullnetarë për të ndihmuar në situatën që ndodhet Shqipëria për shkak të përhapjes së koronavirusit. Në ... Read More

Inxhinierët italianë bëjnë ventilatorë nga maskat e zhytjes, për të ndihmuar pacientët me Coronavirus

24/03/2020

Një firmë fillestare me bazë në Brescia ka ofruar ventilatorë falas për spitalet lokale në rajonin e Lombardisë që është në qendër të shpërthimit të ... Read More

A e keni ditur që disa peshq ndryshojnë gjininë për shkak të stresit?

23/09/2019

Hulumtuesit nga Zelanda e Re kanë ofruar pikëpamjen e parë të hollësishme mbi mekanizmin molekular i cili disa llojeve të peshqve ua mundëson ndërrimin e ... Read More

3 këshillat kryesore për të përballuar ankthin

01/09/2019

Për këtë arsyje janë ofruar disa këshilla se si të përballeni me ankthin social për ta bërë jetën tuaj më të lehtë dhe më të ... Read More

Rrëfehet Van Persie: Ja pse u largova nga Arsenal

18/08/2019

09:44 | 08/18/2019 Robin van Persie thotë se mosarritja e Arsenalit për t’i ofruar atij një kontratë të re në Emirates, bëri që ai të ... Read More

Real Madrid ia ofron PSG-së tre lojtarë për Neymarin

14/08/2019

08:08 | 08/14/2019 Real Madrid kanë rritur ofertën për Neymar, duke i ofruar PSG-së deri në tre lojtarë si pjesë e një marrëveshje shkëmbimi. Zinedine ... Read More

Ky është mesazhi i Rashicës për Casillas

02/05/2019

Milot Rashica iu është bashkuar shumë figurave sportive për t’i ofruar mbështetje dhe uruar shërim sa më të shpejtë legjendës, Iker Casillas. Portieri spanjoll të ... Read More

Mesazhi i Barcelonës për Casillasin që duhet ta lexojnë të gjithë

01/05/2019

Gjitha bota e futbollit është bashkuar për t’i ofruar mbështetje dhe uruar shërim sa më të shpejtë Iker Casillas. Portieri legjendar spanjoll, të mërkurën ka ... Read More

Mendes i ofron Juventusit  James Rodriguezin

29/04/2019

Skuadrës së Juventus i është ofruar një prej top mesfushorëve të Evropës, James Rodriguez. Ylli kolumbian i cili aktualisht luan me Bayern Munich, ku është ... Read More

ZYRTARE: Klubi i njohur nga Serie A mbetet pa trajner

09/04/2019

Fiorentina ka mbetur pa trajner. Stefano Pioli ka ofruar dorëheqjen nga posti i trajnerit të Fiorentinës. Skuadra italiane po e mendonte shkarkimin e tij, mirëpo ... Read More

Interi e harron Mourinhon, para tij e zgjedh një tjetër trajner

06/04/2019

Jose Mourinho i ka ofruar shërbimet e tij Interit, por raportohet se Beppe Marotta po preferon Antonio Conten për pozitën e trajnerit. Sipas ‘Tuttosport’, Jose ... Read More