Tag: ofruar

Sarri, trajner i Romës në sezonin e ardhshëm?

21/02/2019

Trajnerit të Chelseat, Maurizio Sarrit thuhet se i është ofruar shansi për të trajnuar Romën në sezonin e ardhshëm. Sarri po përjeton kohë të vështira ... Read More

KOMF: Rregulloret komunale për të drejtat e fëmijëve të aprovohen në çdo komunë

20/02/2019

Koalicioni i OJQ-ve për Mbrojtjen e Fëmijëve – KOMF ka ofruar nën financime për OJQ-të në shtatë komuna për të mbështetur procesin e hartimit të ... Read More

Shijoni ndjesinë pesë vjeçare të moskokëçarjes

08/02/2019

Për të ofruar siguri shtesë për përdoruesit e saj dhe për të treguar se sa e vlerëson besnikërinë e tyre, Samsung Electronics sjell oferta  të ... Read More

Evra i ofrohet Juventusit

02/02/2019

Patrice Evra thuhet se ka ofruar veten për të zgjidhur krizën e lëndimeve të Juventusit në mbrojtje, duke tentuar rikthimin pas dy vitesh. 37-vjeçari francez ... Read More

Kuo: “Shitjet e iPhone do të rriten përsëri, së shpejti”

28/01/2019

Ndërsa analistët kanë ofruar mendimet e tyre dhe parashikimet në lidhje me shitjet e iPhone, ishte vetëm pasi Apple vetë njoftoi se ata do të ... Read More

Hazard i del në mbrojtje Henryt: Nuk e meriton këtë, do të bëhet trajner i madh

25/01/2019

Sulmuesi i Chelseat, Eden Hazard ka ofruar fjalë mbështetjeje për Thierry Henry pas pezullimit të tij nga AS Monaco. Henry është larguar nga pozita e ... Read More

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan  

11/01/2019

Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve ... Read More

Interi i ofron Icardit shtatë milionë euro në vit

10/01/2019

Interi njoftohet se i ka ofruar kapitenit Mauro Icardi një rrogë prej shtatë milionë eurosh, por është ende poshtë kërkesave të gruas dhe agjentes së ... Read More

Tortevski: Nëse Igor Jug nuk amnistohet, vullnetarisht do ta mbrojë atë

22/12/2018

22 Dhjetor 2018 / 13:07 Avokati Aleksandar Tortevski në profilin e tij në “Twitter”, është ofruar vullnetarisht dhe pa pagesë të mbrojë të akuzuarin Igor ... Read More

Për 24 orë, 96 raste në emergjencën pediatrike

20/12/2018

Emergjenca Pediatrike në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, në 24 orët e fundit u ka ofruar shërbime shëndetësore 96 fëmijëve. Prej tyre, 23 fëmijë janë ... Read More

Barcelona ia ofron Arsenalit mesfushorin Suarez

16/12/2018

Barcelona thuhet se ia ka ofruar mesfushorin Denis Suarez klubit anglez, Arsenalit. Suarezit i është thënë privatisht se është i tepërt në kërkesat e trajnerit ... Read More

Për 24 orë, 92 fëmijë në emergjencë pediatrike

14/12/2018

Emergjenca Pediatrike, në 24 orët e fundit, ka ofruar shërbime shëndetësore për 92 fëmijë. Prej tyre, 20 fëmijë janë pranuar për trajtim të mëtejmë në ... Read More