Tag: Olta

“Puuu çfarë beli”, Olta Gixhari tregon fjalën që s’po e përdor gjatë pritjes së ëmbël

05/06/2020

Aktorja Olta Gixhari po e shijon pritjen e ëmbël në Spanjë, aty edhe ku ndodhet prej disa kohësh së bashku me partnerin e saj. Shtatzania ... Read More

Olta Gixhari rrëfen historinë e dashurisë dhe shtatzaninë: U njohëm për Krishlindje, di edhe kur është zënë fëmija

30/05/2020

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka preferuar ... Read More

Olta Gixhari nis përgatitjet e para për vogëlushin: Kjo është pjesa që më vdes

28/05/2020

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi se është në pritje të ëmbël disa ditë më parë, ndërsa me anë të një statusi la të nënkuptojë se do ... Read More

Olta Boka në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë

23/05/2020

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin ... Read More

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit, aktorja: Vazhdoj bëj seksin…

21/05/2020

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ... Read More

Olta Gixhari do bëhet nënë, aktorja në pritje të ëmbël

15/05/2020

Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë!  Aktorja e cila që prej fillimit të karantinës u zhvendos në Spanjë tek partneri i ... Read More

Orinda Huta dhe Olta Gixhari shfaqen me disa kile më tepër. A janë shtatzënë artistet apo pasojat e karantinës

09/05/2020

Orinda Huta dhe Olta Gixhari janë padyshim dy nga biondet më të suksesshme në vendin tonë. Orinda e nisi rrugëtimin si këngëtare, por tashmë është ... Read More

“Vetëm policët nuk ja dua Spanjës”, Olta Gixhari:Më kërkojnë adresën ku jetoj, më kërkojnë numrin e telefonit, u çmenda

22/04/2020

Aktorja Olta Gixhari ndodhet e izoluar në Spanjë, ku po jeton së bashku me partnerin e saj. Në një lidhje direkte me “A2”, aktorja  tregoi ... Read More

Në karantinë me të dashurin në Spanjë, por Olta Gixharin e merr malli për detin e jugut

13/04/2020

Karantina e ka gjetur Olta Goxharin në Spanjë, ku po jeton edhe një histori të bukur dashurie. Së bashku me partnerin e saj, aktorja po ... Read More

Olta Gixhari më e dashuruar se kurrë: E kam gjetur fatlumin, gati për fejesë

03/03/2020

Olta Gixhari pranoi mbrëmjen e djeshme se është zyrtarisht në një lidhje dhe shumë pranë celebrimit. E ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ... Read More

“I merr rolet në teatër prej burrit”, bashkëshortja e Hervin Çulit i përgjigjet Olta Gixharit

09/01/2020

E ftuar në emisionin “Siluetë´´, Olta Gixhari hapi me deklaratën e saj. Ajo shprehu të gjitha pakënaqësitë që ka për mënyrën se si drejtori Hervin ... Read More

‘Të gjitha rolet i merr gruaja e tij’, Olta Gixhari sulmon ashpër Hervin Çulin: Teatri s’do bëjë hajër sa të jetë ai drejtor

07/01/2020

Aktorja durraske Olta Gixhari,është ankuar për mënyrën sesi po e drejton “Teatrin Kombëtar” drejtori Hervin Çuli, i cili sipas saj, duke përdorur influencën e tij, ... Read More