Tag: Oriola

Oriola Marashi sfidon temperaturat, pozon me bikini në dëborë

06/01/2020

Modelja e njohur, Oriola Marashi nuk i ndalon pozat provokuese as në sezonin e dimrit. Marashi ka publikuar pak më parë në rrjetin e saj ... Read More

“Transformoj dhimbjen në fuqi”, Oriola provokon e lagur në bikini

02/05/2019

Oriola Marashi vendosi ta mbyll ditën me fotografi provokuese. Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në Instagram, në të cilat vjen tejet joshëse, ... Read More

E veshur në të brendshme, Oriola tregon linjat para pasqyrës

01/05/2019

Oriola Marashi provokon fansat me fotografitë nga tualeti. Oriola Marashi është një nga femrat më seksi shqiptare, që vazhdimisht komentohet për format trupore, shkruan lajmi.net. ... Read More

“Modele s’të shkon, pornostare po”, Oriola habit me reagimin ndaj komentuesit

27/04/2019

“Modele s’të shkon, pornostare po”, Oriola habit me reagimin ndaj komentuesit Oriola Marashi ka publikuar sot disa imazhe provokuese në bikini, ku në mesin e ... Read More

Oriola Marashi gati i tregon të gjitha në setin fotografik me bikini

27/04/2019

Oriola Marashi ka 'tronditur' rrjetin me fotografitë që ka postuar në Instagram. Oriola Marashi ka realizuar fotosesion të ri, në të cilin vjen vetëm në ... Read More

Oriola Marashi provokon e veshur me të bardha

23/04/2019

Modelja shqiptare Oriola Marashi ndan me ndjekësit disa imazhe nga pushimet. Oriola Marashi i ka ndarë disa nga momentet e pushimeve të saj me ndjekësit ... Read More

E gjithë vëmendja te Oriola Marashi, tregon shumë nga Venezia

21/04/2019

Nuk ka pasur se si të mungojë një foto provokative e Oriola Marashit nga Venezia e Italisë. Oriola Marashi po shijon maksimalisht udhëtimin e saj ... Read More

Oriola Marashi josh vëmendjen me dukjen e saj

19/04/2019

Oriola Marashi, vazhdon të marrë vëmendjen e fansave të saj me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale. Në profilin e saj në Instagram, bukuroshja ... Read More

Oriola publikon video duke vallëzuar me të brendshme në dhomën e gjumit 

17/04/2019

Oriola Marashi duket seksi veç me të brendshme në videon e publikuar në Instagram. Prishi raportet me Noizyn dhe u largua nga OTR, mirëpo Oriola ... Read More

Zbulohet arsyeja e prishjes së raporteve të Noizyt dhe Oriola Marashit 

07/04/2019

Mësohet përse doli nga OTR, Oriola Marashi. Pak ditë më parë lajmi se marrëdhënia mes modeles Oriola Marshi dhe reperit Noizy ishte prishur mori vëmendjen ... Read More

Nusja më seksi e këtij stinori

01/04/2019

Oriola Marashi ka vendosur që të mos provojë fare fatin që të këndojë.Edhe pse tentoi t’i hyjë muzikës, kjo e fundit po vazhdon të mbetet ... Read More

Oriola shfaqet gjysmë e zhveshur

28/03/2019

Oriola Marashi ka vazhduar me foto provokative në rrjetet socialeAjo ka postuar disa foto orëve të fundit e ku duket tepër provokative. Në një foto ... Read More