Tag: padi

MPB me padi penale kundër 42-vjeçarit nga Kumanova

19/04/2019

Alsat 2019-04-19T15:04:18+02:00 SPB-Kumanovë ka ngritur padi penale kundër personit R.M. (42) nga Kumanova për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “prodhim i paautorizuar ... Read More

Padi penale për 28-vjeçarit nga Gjevgjelia, akuzohet për prodhim dhe shitje të heroinës

18/04/2019

Alsat 2019-04-18T10:13:46+02:00 Zyra e jashtme për krim në Gjevgjeli ka ngritur padi penale kundër personit A.SH. (28) nga Gjevgjelia, për shkak të dyshimit për kryerjen ... Read More

Padi penale për 44-vjeçarit nga fashti Çegran, kapet me rreth 3 kg marihuanë

18/04/2019

Alsat 2019-04-18T10:03:27+02:00 Zyra e jashtme për krim në Gostivarë ka ngritur padi penale kundër personit H.M. (44) nga fshati Çergran i Gostivarit, për shkak të ... Read More

Padi penale për prodhim dhe shitje të drogës kundër 36-vjeçarit nga Shtipi

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T17:46:07+02:00 SPB-Ohër ka ngritur padi penale kundër personit V.H. (36) nga Shtipi për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “prodhim i paautorizuar ... Read More

MPB me padi penale kundër 23-vjeçarit nga Kumanova

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T16:54:31+02:00 SPB-Kumanovë ka ngritur padi penale kundër personit S.M. (23) nga Kumanova për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “prodhim i paautorizuar ... Read More

Padi penale për prodhim dhe shitje të drogës kundër 26-vjeçarit nga Kumanova

11/04/2019

Alsat 2019-04-11T15:41:04+02:00 SPB Kumanovë ka ngritur padi penale kundër personit F.A. (26) nga Kumanova për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “prodhim i ... Read More

Padi penale për mashtrim kompjuterik ndaj 35-vjeçarit nga Velesi

10/04/2019

Alsat 2019-04-10T19:02:48+02:00 Do të ngritët padi penale për mashtrim kompjuterik ndaj 35 vjeçarit T.A. nga Velesi tek i cili gjatë bastisjes është gjetur pajisje për ... Read More

Johnny Depp padit ish-gruan Amber Heard, kërkon 50 milionë dollarë dëmshpërblim për shpifje

03/03/2019

Johnny Depp ka ngritur padi kundër ish-gruas së tij, Amber Heard dhe kërkon dëmshpërblim prej 50 milionë dollarësh (44 milionë euro) për shpifje. Çifti u ... Read More

Blackberry ngre padi ndaj Twitter, me akuzën se po ia shfrytëzon teknologjinë e mesazheve

01/03/2019

Gjiganti i dikurshëm telefonik, Blackberry ka ngritur padi ndaj Twitter, me akuzën se ky rrjet social po ia shfrytëzon paligjshëm teknologjinë e mesazhe, që e ... Read More

Cardiff: Nantes na kanë kërcënuar me padi për pagesën e Salas

12/02/2019

Drejtori i Cardiff Cityt, Mehmet Dalman, e ka konfirmuar se klubi i Nantes e ka kërcënuar me padi nëse nuk paguajnë për transferimin e Emiliano ... Read More

Shpend Ahmeti dorëzoi padi për Vetëvendosjen dhe fton Kurtin në një debat televiziv

12/02/2019

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me furnizimin me qumësht nëpër shkollat e Prishtinës. Ahmeti ... Read More

Konjufca dorëzon sot padinë për shpifje ndaj Dardan Molliqajt

07/02/2019

Shefi i Grupit parlamentar i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca sot dorëzon padi për shpifje dhe fyerje ndaj Dardan Molliqajt të PSD-së. Vetëvendosje përmes një njoftimi për ... Read More