Tag: padyshim

Lorik Cana paska disa ankesa për bashkëshorten dhe zgjodhi t’ja thotë publikisht

09/09/2020

Ata janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Bëhet fjalë për Lorik Canën si dhe bashkëshorten e tij Monika. Prindër të dy ... Read More

“Më në fund pas 2 muajsh”, Lorik Cana i nxjerr “të palarat” partneres

09/09/2020

Ata janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Bëhet fjalë për Lorik Canën si dhe bashkëshorten e tij Monika. Prindër të dy fëmijëve, ata ... Read More

“Një dashuri”/ Oriola Marashi vesh fustanin e nusërisë, “çmendet” Eros Grezda

25/08/2020

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë padyshim një nga çiftet më të komentuara, ndërsa nuk ndalojnë së shprehuri publikisht dashurinë që kanë për njëri-tjetrin. Çifti ... Read More

“Mbaje mend, po s’ta ktheva!” Ledri postoi një foto që Sarës nuk i pëlqen

21/08/2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha padyshim janë kthyer në çiftin më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar, ndërsa së shpejti pritet të bëhen prindër për herë ... Read More

Irma Libohova mahnit me format trupore, pozon me rrobabanjo nga pushimet

30/07/2020

Irma Libohova mbetet padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi, Irma ka nisur pushimet dhe ndodhet në jug të vendit. ... Read More

VIP-at në plazh/ Olta Gixhari pushime në ditët e fundit të shtatzënisë, rishfaqet Adelina Ismaili

11/07/2020

Temperatura të larta, diell dhe det. Janë padyshim kryefjala e të gjithëve në këto ditë korriku. E për ata që janë ende duke “u përvëluar” ... Read More

Jeta e re e Lori Hoxhallarit në vendet arabe me bashkëshortin e huaj/ Ish-banorja e “Big Brother” vesh ferexhe dhe bëhet nënë

27/06/2020

 Lori Hoxhallari është padyshim një nga vajzat e “Big Brother”, që do të mbahet mend për sharmin e saj. Vajza nga Pogradeci ra në sy ... Read More

Dashuria nuk njeh moshë/ Ja VIP-at që i kanë partnerët më të vegjël se vetja

20/06/2020

Dashuria nuk njeh moshë! Kjo është padyshim kryefjala për ato çifte që kanë diferencë me partnerët e tyre. Por duket se në showbizz-in tonë ka ... Read More

“A e di njeri ku fiken femrat?”, Isli ndan fotot me Orin

18/06/2020

Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dy moderatorët e programit të mëngjesit “Ëake Up”, të cilët padyshim kanë treguar se gëzojnë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin… Mirëpo, ndjekësit ... Read More

Rita Ora në zi, humb njeriun e dashur të familjes

11/06/2020

Zi në familjen e Rita Orës. Gjyshja e saj ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm dhe padyshim ky lajm i trishtë i ka shokuar të ... Read More

“Qenke bërë si plakë”, Kejvina Kthella i kundërpërgjigjet ndjekësit: Plaka e ëndrrave të tua!

07/06/2020

Kejvina Kthella vazhdon padyshim të mbetet një nga personazhet më të komentuara të shoëbizit. Ndryshimi i ngjyrës së flokëve padyshim nuk ka kaluar pa u ... Read More

Grabitësit nuk kursejnë as bukuroshen e sportit, futen në shtëpinë e saj dhe marrin gjërat me vlerë

07/06/2020

Dileta Leota është padyshim një nga gazetaret e sportit më të bukura në qarkullim. Ndonëse një personazh televiziv, kjo nuk i ka ndaluar aspak grabitësit ... Read More