Tag: paharrueshme

Këto janë historitë që një femër i ka provuar të paktën një herë në jetë

08/06/2019

Në jetën e çdo femre ka meshkuj dhe pasione të djegura që mbeten të paharrueshme. Dëshira është një flakë zjarri në errësirë Ne e ndjekim ... Read More

Grezda flet pas dy golave të shënuar: Ndjenjë e papërshkrueshme të shënosh para 50 mijë tifozëve

12/11/2018

Data e 11 nëntorit do të jetëe paharrueshme për Eros Grezdën, që shënoi jo vetëm golin e parë me fanellën e Glasgow Rangert, por gjithashtu ... Read More

Katërmbëdhjetë aktorët që ndryshuan drastikisht vetëm për një rol

31/08/2018

Midis shumë shfaqjeve të paharrueshme në historinë e kinemasë, ka disa që do të jenë veçanërisht të paharrueshme për shkak se aktorët nxitën një përpjekje ... Read More

Ronaldo largohet nga Real Madridi: Si do të mbahet mend nga tifozët e Los Blancos

10/07/2018

Cristiano Ronaldo ka kaluar nëntë vite të paharrueshme te Real Madridi, ndërsa nga sezoni i ri do të luajë për Juventusin. Superylli portugez u transferua ... Read More