Tag: pakët

Pija energjike krijon varësi më shumë se kokaina

28/10/2019

Konsumimi i pakët i pijeve të gazuara nga dieta juaj është një mënyrë e shpejtë për të përmirësuar shëndetin dhe për të humbur peshë.Disa njerëz ... Read More

Edhe konsumimi i pakët i alkoolit rrit rrezikun e paralizës

06/04/2019

Një hulumtim i bërë në Kinë zbulon se madje edhe konsumimi i pakët ose mesatar i alkoolit rrit rrezikun e tensionit të lartë dhe paralizës. ... Read More

Gazetari e pyet Alban për krahasimin Messi-Vinicius që po bëhet në Madrid, spanjolli përgjigjet në mënyrë brilante

15/01/2019

Një nga lojtarët e pakët që po bën paraqitje të mira te Real Madridi është Viniciues Junior. Braziliani ka marrë lëvdata shumë edhe nga trajneri ... Read More