Tag: paksa

Do habiteni: Këto janë organet pa të cilat mund te jetojmë pa pikë problemi

06/12/2019

Edhe pse mund të tingëllojë paksa e çuditshme, sipas hulumtimeve të ndryshme ka mundësi që njeriu të jetoj edhe pa disa organe të caktuaraKëto janë ... Read More

Klopp shpjegoi grindjen me Kovacin: Kroati e pranoi gabimin, kërkoi dy herë falje

20/02/2019

Jurgen Klopp dhe Niko Kovaç paksa u fjalosen menjëherë pas fishkëllimës finale të ndeshjes Liverpool dhe Bayern Munich në Ligën e Kampionëve (0:0). Më vonë, ... Read More

Icardi nuk luan për Interin pa ia kthyer shiritin e kapitenit

19/02/2019

Kriza e madhe mes Interit dhe Mauro Icardit edhe pse është zvogëluar paksa në ditët e fundit, ka ende tension. Lajmi i fundit që transmetohet ... Read More

Orlando Bloom i dhuroi Katy Perryt unazë thuajse të ngjashme me atë që i kishte propozuar ish-gruas Miranda Kerr

18/02/2019

Përzgjedhja e unazës së fejesës nga Orlando Bloom është paksa e pazakontë, pasi ai ka bërë të njëjtën përzgjedhje për të dytën herë. Aktori hollivudian ... Read More