Tag: palestra

Tifozi i Lakers i fiton 45 mijë dollarë për një kosh spektakolar

27/03/2019

Justin Jimenez u largua nga palestra “Staples” 45 mijë dollarë më i pasur, pasi arriti të tregohet i saktë në një goditje nga mesi i ... Read More

Gjysma e çifteve aktrojnë në internet se kanë një lidhje të lumtur

08/11/2018

Nëse jeni mërzitur nga postimet e pafundme të çifteve duke bërë selfie në palestra dhe duke shkuar në darka, atëherë kemi një lajm për ju: ... Read More

Si t’i digjni 1,000 kalori për një orë pa pasur nevojë të shkoni në palestër

24/10/2018

Harroni anëtarësimet e shtrenjta në palestra dhe planet e komplikuara ushqimore – ju mund të digjni kalori kudo dhe në çdo kohë. Ka shumë ushtrime ... Read More

9 aktivitetet fizike që djegin më së shumti kalori për një orë

20/09/2018

Nëse dëshironi të jeni në top formë fizike, atëherë palestra është vendi ideal për t’ia filluar rrugëtimit tuaj. Megjithatë, nëse jeni lloji i personit që ... Read More

Pesë poza seksi për të cilat nuk do t’ju nevojitet kurrfarë sporti tjetër

14/09/2018

Nuk do t’ju nevojiten më anëtarësime të shtrenjta nëpër palestra, por vetëm pak kreativitet me partnerin. Ijët nga poshtë Femra duhet patjetër të mbështetet në ... Read More

Çiftet që stërviten bashkë, mbesin bashkë

24/07/2018

Çdo ditë, anë e mbanë botës individët regjistrohen në palestra, regjistrohen në kurse për joga, ose thjesht dalin e vrapojnë afër shtëpisë së tyre. Por, ... Read More