Tag: palosshëm

Huawei Mate X 5G, promovohet në këtë treg

23/10/2019

Pas një pritjeje tetë muajsh, telefoni i palosshëm Huawei Mate X, i prezantuar në MWC 2019 të këtij viti, më në fund po promovohet në ... Read More

Microsft Surface i palosshëm mund të mbështetet nga Android (Foto)

25/06/2019

Tableti i ri nga Microsoft mund të jetë i palosshëm, ndërsa do të ketë befasi edhe në aplikacionin me të cilin punon. Në gjeneratën e ... Read More

Sony mund të jetë duke zhvilluar telefonin e tyre të palosshëm

30/05/2019

Edhe pse ende nuk ka telefona të palosshëm në dispozicion në treg, pothuajse çdo prodhues ka një telefon të palosshëm që thuhet apo konfirmohet të ... Read More

Lenovo paralajmëron të parin Windows PC me mundësi që të paloset si libër (Foto)

14/05/2019

Windows PC pritet të bëhet shumë më interesant, nëse ekranet e palosshëm dalin të jenë efikas. Kompania legjendare në eksperimenet me pjesë harduerike, Lenovo njoftoi ... Read More

Samsung zhgënjeu me Galaxy Fold, kompanitë nuk tregojnë planet për telefonat e palosshëm (Foto)

11/05/2019

Sikur telefonat e palosshëm të jenë e ardhmja e telefonisë, Google dështoi t’i hynte tregut dhe të arrinte në këtë nivel. Gjatë aktivitetit Google I/O ... Read More

Samsung nuk i ka punët mirë me celularin e ri

23/04/2019

Samsung ka shtyrë datën e lançimit të smartfonit të palosshëm që kushton plot 2,000 dollarë. Thuhet se gjiganti korean i teknologjisë po e shtyn lirimin ... Read More

Samsung paralajmëron hetime për problemet me ekranin e Galaxy Fold (Video)

18/04/2019

Dita e sotme, nuk ishte aspak e mirë për Samsung. Telefoni i palosshëm i kësaj kompanie, Galaxy Fold është duke pasur probleme të shumta me ... Read More

OnePlus nuk do të sjell telefonin e palosshëm, në të ardhmen e afërt

16/04/2019

Tani kemi parë Samsung Galaxy Fold dhe Huawei Mate X – telefonat e palosshëm, dhe ndërsa presim që pajisjet e palosshme të shfaqen nga një ... Read More

Ekrani i palosshëm që mund të jetë në telefonat e së ardhmes (Video)

12/04/2019

Kohëve të fundit, kemi parë shumë telefona të palosshëm prej Samsung Galxy Fold, deri te Huawei Mate X, që mund të jenë e ardhmja e ... Read More

Sharp me telefon të palosshëm vertikalisht

12/04/2019

Muajin e kaluar u shfaq patenta e kompanisë Sharp, në të cilën përshkruhej telefoni i palosshëm në mënyrë vertikale, ndërsa tash ka më shumë detaje ... Read More

Ja se si do të dukej telefoni i palosshëm nga Apple (VIDEO)

19/03/2019

Një iPhone i palosshëm i Apple nuk do të arrijë deri në vitin e ardhshëm, por kompania me qendër në Cupertino patjetër do të duhet ... Read More

A po zhvillon Google telefonin e tyre të palosshëm?

16/03/2019

Ka shumë mënyra për t’u qasur në një dizajn të telefonit të palosshëm. Kemi parë Galaxy Fold-in, , Mate-X të Huawei, dhe e dijmë se ... Read More