Tag: pamje

Getinjo pas koncertit në Ferizaj: Para 5-6 vitesh rrija rrugëve të qytetit, më thonin rrugaç

05/01/2020

08:53 | 01/05/2020 Foto: Instagram Getinjo ka publikuar pamje nga pritja që iu bë në qytetin e Ferizajt. Getinjo dhe Mozzik së fundi kanë performuar ... Read More

Zakonet që ua ulin inteligjencën

23/12/2019

Mungesa e gjumit dhe konsumimi i madh i sheqerit janë vetëm dy nga zakonetEdhe pse në pamje të parë duket se nuk kanë asnjë lidhje ... Read More

Pamje shihen rrallë në Kosovë: Drerët i japin bukuri edhe më shumë borës

03/12/2019

Pamje mahnitëse kanë ardhur sot nga ferma e drerëve që ndodhet në Kunovik të komunës së Vushtrrisë. Sot Kosova është përfshirë nga reshjet e borës, ... Read More

WhatsApp mund të sjell fshirje automatike të mesazheve, të ngjashëm me atë në Snapchat

27/11/2019

Përditësimi, i marrë nga wabetainfo, zbulon disa pamje nga ekrani dhe duket se tipari është identik me mesazhet vetë-shkatërruese të Snapchat. Ky funksionalitet është ende ... Read More

Tuna dhe Patrisi bashkë me djalin shëtisin rrugëve të Çikagos

15/11/2019

17:46 | 11/15/2019 Foto: Instagram Tuna dhe Patrisi publikuan pamje nga pushimet në Amerikë. Tuna dhe Patrisi po shijojnë në maksimum qëndrimin në Amerikë, ku ... Read More

Rrufeja godet burrin, pamjet që tregojnë momentin e frikshëm – edhe në xhirim të ngadalësuar

21/08/2019

Disa pamje të kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur një burrë ishte goditur nga rrufeja, ndërsa po ecte jashtë një ndërtese, gjatë një stuhie. Sipas ... Read More

Keni gabuar gjithë jetën, sipas ekspertëve duhet të hidhni parfum në kërthizë

26/06/2019

 Parfumi është një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një më përcaktues në stilin e një personi. Është e vështirë të ... Read More

Google sjell dizajnin e ri për Play Store

01/06/2019

Google ka përditësuar shumë nga aplikacionet e saj Android, me elemente dhe pamje të reja të dizajnit, dhe tani është koha që vetë Play Store ... Read More

Brenda shtëpisë së re luksoze të Fatmir Hysenbelliut

26/04/2019

Fatmir Hysenbelliu ka publikuar pamje nga shtëpia e tij e re. Fatmir Hysenbelliu është emër shumë i komentuar si për jetën private ashtu edhe për ... Read More

Nicole Scherzinger mahnit në të kuqe në fotosesionin e ri

16/04/2019

Nicole Scherzinger ka ndarë pamje nga prapaskenat e fotosesionit të ri. Nicole Scherzinger të hënën realizoi një set fotografik, ndërsa teksa po përgatitej në prapakenë ... Read More

Tayna shpërthen në lot: Nuk mund ta besoj…

13/04/2019

Dashuria që merr nga fansat, Taynën e ka bërë të emocionohet shumë. Tayna ka sjellë disa pamje nga një prej koncerteve të saj, ku shihet ... Read More

E rëndë: Peshëngritësja thyen dorën derisa ngrit peshën 110 kilogramë

13/04/2019

Pamje aspak të mira vijnë nga sporti i peshëngritjes. Gaele Ketçake, peshëngritëse franceze, ka thyer dorën gjatë garës në Kampionatin Evropian në Gjeorgji. Ketçake, këtë ... Read More