Tag: pamje

Mjekja shqiptare drithëron me fjalë: Bëni këtë gjë kundër Covid-19 që të mbroni familjen

18/07/2020

Në këtë dokumentar janë sjellur pamje ekskluzive brenda Klinikës Infektive, ku kanë dhënë rrëfimet e tyre shumë pacientë me koronavirus. Rukije Mehmeti, Drejtoreshë e Klinikës ... Read More

Pamje që të therin në shpirt, i moshuari i pastrehë ushqehet në koshat e plehrave

05/07/2020

Pamje rrëqethëse kanë mbërritur ditën e sotme në redaksinë e JOQ ALBANIA. Një i pastrehë, i moshuar që endet në rrugët e Elbasanit ka prekur ... Read More

Shfaqet dhelpra e zezë

15/06/2020

Në pamje të parë kjo kafshë e errët mund të ngatërrohet me një qen, por krijesa misterioze në fakt është një dhelpër e rrallë e ... Read More

Momenti i jashtëzakonshëm kur mjekët përdorin dritën e telefonit për të larguar tumorin e një pacienti

29/01/2020

Pamje të jashtëzakonshme janë këto, kur disa neurokirurgë përdorin dritën e telefonit pasi që ndërpritet rryma. Ndërhyrja kirurgjike në fjalë ka ndodhur në Spitalin Barros ... Read More

Getinjo pas koncertit në Ferizaj: Para 5-6 vitesh rrija rrugëve të qytetit, më thonin rrugaç

05/01/2020

08:53 | 01/05/2020 Foto: Instagram Getinjo ka publikuar pamje nga pritja që iu bë në qytetin e Ferizajt. Getinjo dhe Mozzik së fundi kanë performuar ... Read More

Zakonet që ua ulin inteligjencën

23/12/2019

Mungesa e gjumit dhe konsumimi i madh i sheqerit janë vetëm dy nga zakonetEdhe pse në pamje të parë duket se nuk kanë asnjë lidhje ... Read More

Pamje shihen rrallë në Kosovë: Drerët i japin bukuri edhe më shumë borës

03/12/2019

Pamje mahnitëse kanë ardhur sot nga ferma e drerëve që ndodhet në Kunovik të komunës së Vushtrrisë. Sot Kosova është përfshirë nga reshjet e borës, ... Read More

WhatsApp mund të sjell fshirje automatike të mesazheve, të ngjashëm me atë në Snapchat

27/11/2019

Përditësimi, i marrë nga wabetainfo, zbulon disa pamje nga ekrani dhe duket se tipari është identik me mesazhet vetë-shkatërruese të Snapchat. Ky funksionalitet është ende ... Read More

Tuna dhe Patrisi bashkë me djalin shëtisin rrugëve të Çikagos

15/11/2019

17:46 | 11/15/2019 Foto: Instagram Tuna dhe Patrisi publikuan pamje nga pushimet në Amerikë. Tuna dhe Patrisi po shijojnë në maksimum qëndrimin në Amerikë, ku ... Read More

Rrufeja godet burrin, pamjet që tregojnë momentin e frikshëm – edhe në xhirim të ngadalësuar

21/08/2019

Disa pamje të kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur një burrë ishte goditur nga rrufeja, ndërsa po ecte jashtë një ndërtese, gjatë një stuhie. Sipas ... Read More

Keni gabuar gjithë jetën, sipas ekspertëve duhet të hidhni parfum në kërthizë

26/06/2019

 Parfumi është një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një më përcaktues në stilin e një personi. Është e vështirë të ... Read More

Google sjell dizajnin e ri për Play Store

01/06/2019

Google ka përditësuar shumë nga aplikacionet e saj Android, me elemente dhe pamje të reja të dizajnit, dhe tani është koha që vetë Play Store ... Read More