Tag: panjohur

 “E kishte bërë të gjithë planin”/ Era Rusi rrëfen si i propozuan për martesë

02/04/2020

Era Rusi e ftuar në ‘Ftesë në 5” në një lidhje Skype ka zbuluar se si një i panjohur i shkruante duke i kërkuar të ... Read More

Vidhen gjësende personale me forcë, në Fushë Kosovë

25/05/2019

Një person ka informuar se persona të panjohur me forcë ka hapur veturën e tij dhe kanë vjedhur një çantë, në të cilën kishte rroba ... Read More

Vidhen para e ari në një shtëpi në Suharekë

15/05/2019

Një person në Suharekë ka raportuar në Polici se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij dhe nga aty ... Read More

Thyejnë xhamin e veturës, vjedhin dokumente personale dhe një armë

09/05/2019

Policia e Kosovës njofton së të dyshuar të panjohur në Gllogoc i kanë thyer xhamin e pasëm të veturës dhe nga aty kanë vjedhur një ... Read More

Vidhen para në Vushtrri

08/05/2019

Një person i kombësisë serbe ka raportuar se nga persona të panjohur është dëmtuar dera e hyrjes së një objekti dhe janë vjedhur rreth 2300 ... Read More

Grabitësit thyejnë xhamin e veturës në Fushë-Kosovë, vjedhin 100 euro dhe telefon

03/05/2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme, disa persona të panjohur në Fushë Kosovë kanë thyer xhamin e një veture dhe nga ... Read More

Në një shtëpi në Graçanicë, hajnat marrin para dhe stoli ari

27/04/2019

Një person i kombësisë serbe ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur rreth 15,000 euro ... Read More

Vjedhje në memorialin ‘Ibrahim Rugova’ në Istog

16/04/2019

Një punëtor i një kompanie ka raportuar persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e objektit të memorialit ‘Ibrahim Rugova’ në Istog, dhe ... Read More

Vidhen stoli ari në një banesë në Pejë

05/04/2019

Një femër në Pejë ka raportuar në Polici se persona të panjohur kanë depërtuar në banesën e saj duke i vjedhur një sasi stoli ari, ... Read More

Vjedhje në Skenderaj

28/03/2019

Dy persona kanë raportuar se gjatë natës nga persona të panjohur iu ka vjedhur automjeti i tipit Daimler Benz me targa vendore dhe një viç ... Read More

Vogëlushja në foto është gruaja e këngëtarit të famshëm shqiptar

27/03/2019

Andrra Destani dikur një emër i panjohur për audiencën, tani një nga femrat më të komentuara.Bashkëshortja e këngëtarit shqiptar Sinan Hoxha si rrallë herë sot ... Read More

Djegin mbeturinat, zjarri merr malin në Lipjan

25/03/2019

Një person ka njoftuar policinë në Lipjan se persona të dyshuar të panjohur ia kanë vënë zjarrin fillimisht mbeturinave e më pas është përfshirë nga ... Read More