Tag: papritmas

Ndërroi jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj

23/03/2019

Sot, papritmas ka ndërruar jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj. Qendresa ndërroi jetë në moshën 27 vjeçare, pas një sulmi në zemër. Ajo ishte e ... Read More

Carlos Vela, emri i fundit që lidhet me sulmin e Barcelonës  

17/01/2019

Sulmuesi i Los Angeles FC, meksikani Carlos Vela papritmas është shfaqur një objektiv për Barcelonën. Barcelona është duke shikuar mundësinë e transferimit të një sulmuesi ... Read More

Samsung aksidentalisht poston imazhet zyrtare të Galaxy S10

11/01/2019

Samsung ka konfirmuar papritmas datën e lëshimit për gamën Galaxy S10 si dhe zyrtarisht ka zbuluar dizajnin e saj për herë të parë. Hapi i ... Read More

Tre penalti për mysafirët, dy të realizuara nga Guingamp: PSG eliminohet para shikuesve të vetë nga Kupa e Ligës

09/01/2019

Paris Saint Germain është eliminuar papritmas prej Kupës së Ligës. Parisienët para shikuesve të vetë në Parc de Prince kanë pësuar humbje kundër Gunigampit me ... Read More

A e dini se për çfarë shërbenin këto shigjeta në Amerikë? (Foto)

26/12/2018

Imazhi në skenë: po ecni nëpër shkretëtirë amerikane. Nuk ka asgjë për kilometra. Papritmas, përpara, vini re një shigjetë gjigante konkrete. Këto struktura enigmatike janë ... Read More

Mourinho fiton 26 milionë euro me rastin e shkarkimit nga United

18/12/2018

Ka përfunduar papritmas periudha e qëndrimit të Jose Mourinhos te Manchester United. Portugezi nuk i ka mbijetuar mallkimit të sezonit të tretë dhe pas disa ... Read More

Po hulumtonte imazhet satelitore të Google Earth, kur zbuloi aeroplanin e rrëzuar në det (Video)

07/11/2018

Një baba po “hulumtonte” në imazhet satelitore të Google Earth, kur papritmas gjeti një aeroplan që ishte rrëzuar në det në Skoci. Robert Morton, 55-vjeç, ... Read More

Meghan Markle sërish thyen kodin e veshjes së pallatit mbretëror britanik

25/04/2018

Gjatë vitit të kaluar, ajo ka shkelur papritmas rregullat e rrepta mbretërore të veshjes. E fejuara dhe së shpejti bashkëshortja e Prince Harryt është një ... Read More

Peshkaqeni gjigant shfaqet shumë pranë notuesve (Video)

22/04/2018

Rachel Hosken ndodhej në një bregdet në Cornwall të Anglisë, kur papritmas u shfaq një peshkaqen. Gjallesa gjigante, e gjatë afro shtatë metra, bëri disa ... Read More