Tag: Para

Van Dijk ka një mesazh për lojtarët e Man Utd, para derbit të tyre ndaj Man City

22/04/2019

Van Dijk ka një mesazh për lojtarët e Man Utd, para derbit të tyre ndaj Man City E gjithë vëmendja e adhuruesve të futbollit, sidomos ... Read More

Pogba ‘dridh’ tifozët e Man Utd, shfaq shenjat e para të pakënaqësisë

22/04/2019

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka filluar të tregojë shenjat e para të pakënaqësisë së tij. Para derbit lokal kundër Manchester City, lojtari ka ... Read More

Mësohet data e publikimit të bashkëpunimit të Skerdit me Lumi B

22/04/2019

Skerdi dhe Lumi B i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor. Skerdi, para pak minutash në llogarinë e tij në Instagram ka zbuluar ... Read More

78,43 % e votave të numëruara, udhëheq Pendarovski me 42,56 %, Siljanovska 41,74 e Reka 11,45

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T22:15:59+02:00 Sipas rezultateve të para të publikuara në faqen e internetit të KSHZ-së, prej 78,43 % e votave të numëruara, kryeson kandidati presidencial i ... Read More

53,76 për qind të votave të numëruara, Pendarovski 42,71 për qind, Siljanovska 40,08 dhe Reka 12,05

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T21:29:22+02:00 Sipas rezultateve të para të publikuara në ueb faqen e KSHZ-së prej 53,76 për qind të votave të përpunuara, kryeson kandidati presidencial i ... Read More

Janushev: Udhëheqim në pjesën më të madhe të vendit

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T20:50:42+02:00 Sekretari i VMRO-DPMNE-së në një dalje para gazetarëve në selinë e VMRO-DPMNE-së tha se nga të dhënat e deritanishme Gordana Siljanovska udhëheq me ... Read More

Klopp ka një kërkesë për federatën angleze, para dueleve të Ligës së Kampionëve

20/04/2019

Klopp ka një kërkesë për federatën angleze, para dueleve të Ligës së Kampionëve Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka bërë një kërkesë interesante për federatën ... Read More

Instilacion për nder të viktimave të dhunës seksuale

20/04/2019

Duke kujtuar pranverën e para 20 viteve, ku u dhunuan rreth 20 mijë persona seksualisht, para monumentit “Heroina”, në Prishtinë, është realizuar instilacioni “#forher” nga ... Read More

Skivi tregon nëse i ka bërë ‘diss’ ndokujt në këngën e re “Panika”

20/04/2019

"Panika", titullohet kënga e fundit e Skivit. Reperi i njohur shqiptar, Skivi para pak ditëve solli projektin e ri muzikor të titulluar “Panika”, shkruan lajmi.net. ... Read More

Miller dështon edhe në testin e dytë ‘anti – drogë’

19/04/2019

Jarrell Miller ka dështuar edhe në një tjetër test të drogës, para duelit me Anthony Joshua. Dje është raportuar se dueli mes Miller dhe Joshua ... Read More

Allegri: Ronaldo nuk e garanton triumfin në Ligën e Kampionëve

19/04/2019

Massimiliano Allegri është paraqitur në konferencë për media para ndeshjes ndaj Fiorentinës. Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka thënë se Cristiano Ronaldo nuk mund ta ... Read More

Protestojnë specialistët e stomatologjisë, kërkojnë punësim në institucionet shëndetësore publike

19/04/2019

Një grupi i specialistëve të Stomatologjisë, kanë protestuar sot para Ministrisë së Shëndetësisë me kërkesën që të punësohen në institucionet shëndetësore publike. Përfaqësuesja e këtij ... Read More