Tag: paraqitet

iPhone 11 Pro me laps dixhital

26/08/2019

Mbështjellësi që shihni më lart, paraqitet nga krijuesi i koncepteve vizuale Olixar, në faqen e tij të internetit. Jo vetëm që kjo konfirmon dizajnin e ... Read More

Lëkura e meshkujve më e ndjeshme ndaj diellit se ajo e femrave

20/07/2019

Dielli shkakton një rritje më të shpejtë të kancerit të keq të lëkurës tek meshkujt. Ai paraqitet më shpejtë dhe është më i shpeshtë se ... Read More

Shuhen dyshimet, Celina i gatshëm për Kosovën

31/05/2019

19:56 | 31 Maj 2019 19:56 | 31 Maj 2019 Bersant Celina është i gatshëm të paraqitet për Përfaqësuesen e Kosovës në dy ndeshjet shumë ... Read More

Mot jo stabil edhe në pesë ditët e ardhshme

27/05/2019

Edhe java e fundit e muajit maj do të paraqitet e paqëndrueshme, kjo si pasojë e cikloneve aktive mbi Gadishullin e Ballkanit, të cilët do ... Read More

Probleme me lemzën, ja si ta largoni

23/05/2019

Lemza mund të paraqitet si reaksion në ngrënie të shpejtë, konsumim të lëngjeve të ftohta dhe ushqimeve djegëse, mirëpo mund të paraqitet edhe si pasojë ... Read More

Si mund ta largosh lemzën?

23/05/2019

Lemza mund të paraqitet si reaksion në ngrënie të shpejtë, konsumim të lëngjeve të ftohta dhe ushqimeve djegëse, mirëpo mund të paraqitet edhe si pasojë ... Read More

Pochettino: Tottenham duhet të luajnë si Messi

02/05/2019

Trajneri i Tottenham Hotspur duket se ka gjetur mënyrën se si duhet të paraqitet skuadra e tij në fushë, kundër Ajax Amsterdam. Argjentinasi ka shprehur ... Read More

“Pasqyra e Shëndetit” – E shtunë 16.40 me Arta Sefadini

13/04/2019

S A 2019-04-13T14:03:26+02:00 Psorijaza është një sëmundje kronike e lëkurës që paraqitet me njolla të cilat mund të përfshijnë sipërfaqe të mëdha të lëkurës. Dr. ... Read More

Everton apo Chelsea? Zouma bën zgjedhjen e tij

12/04/2019

Lojtari i Chelsea, i cili paraqitet me Everton si i huazuar, Kurt Zouma, duket se është vendosur për të ardhmen e tij. Qendër mbrojtësi francez ... Read More

Rakitic me statistika fenomenale në Ligën e Kampionëve

12/04/2019

Ylli i Barcelonës, Ivan Rakitic, duket se pëlqen shumë kohën kur ai duhet të paraqitet në Ligën e Kampionëve. Mesfushori kroat ka regjistruar një paraqitje ... Read More

ZYRTARE: Dënohet rëndë Diego Costa

11/04/2019

Diego Costa nuk do të paraqitet më fanellën e Atletico Madridit këtë sezon. Sulmuesi spanjoll është dënuar me tetë ndeshje mos lojë nga komisioni disiplinor ... Read More

Trajneri i Ajaxit ka një porosi për Juventusin

09/04/2019

Erik Ten Hag ka uruar që në ndeshjen Ajax – Juventus të paraqitet edhe Cristiano Ronaldo. Ajax, të mërkurën mbrëma në shtëpi pret Juventusin për ... Read More