Tag: paraqitjet

Real Madrid sjell dy super yje në janar

03/10/2019

20:25 | 10/03/2019 Drejtuesit e Real Madrid nuk janë të kënaqur me paraqitjet e skuadrës këtë fillim sezon, duke regjistruar rezultate dëshpëruese. Pikërisht këto paraqitje ... Read More

“Çmenduria’ e CR7, porosit Bugatti në vlerë 11 milionë euro

30/04/2019

Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, si me paraqitjet në fushë, e po ashtu edhe me veprimet e tij jashtë fushë së ... Read More

Zeneli në mesin e top 10 asistuesve më të mirë në Evropë këtë sezon

24/04/2019

Arbër Zeneli po mahnitë me paraqitjet e tij këtë sezon. Për yllin e Kombëtares së Kosovës, sezoni 2018/2019 padyshim se mund të konsiderohet si ndër ... Read More

Kërkohet nga shumë skuadra evropiane, Ziyech flet për të ardhmen e tij

20/04/2019

Ylli i Ajax Amstedam, Hakim Ziyech, ka shkëlqyer me paraqitjet e tij me skuadrën holandeze. Mesfushori nga Maroku pati paraqitje të mira edhe në garat ... Read More

Juve e shet Dybalan, realizon super transferim

13/04/2019

Joao Felix ka mahnitur Evropën me paraqitjet te Benfica këtë sezon. 19 vjeçari që shënoi tri goli në fitoren 4:2 të Benficas ndaj Eintracht Frankfurt ... Read More

Bebe Rexha shfaqet me shumë stil rrugëve të Parisit

12/04/2019

Ajo shpeshherë njihet për paraqitjet e guzimshme në qilimin e kuq. Bebe Rexha u shfaq me stil e veshur me këmishë të bardhë dhe pantallona ... Read More

Irina Shayk, lë pak vend për imagjinatën

10/04/2019

Irina Shayk, komentohet gjithnjë për paraqitjet e saja atraktive. Dhe të hënën, Irina Shayk, 33 vjeçe, mori Instagramin për të prezantuar linjën e bikineve Burberry, ... Read More

Formacioni i muajit mars në Francë: Zeneli, Mbappe, Di Maria…

09/04/2019

Paraqitjet e mira, asistimet dhe golat i kanë siguruar Arbër Zenelit një vend në formacionin më të mirë të muajit mars. Faqja e specializuar për ... Read More

Mërgim Vojvoda i jashtëzakonshëm, i bën ‘hor’ kundërshtarët

04/04/2019

Mërgim Vojvoda vazhdon të impresionojë me paraqitjet e tij të fundit, si me Kosovën ashtu edhe në Belgjikë me Mouscron. 24-vjeçari bëri një paraqitje fenomenale, ... Read More

Van der Vaart: Bale duhet të bëhet idiot për t’u pëlqyer tifozëve

28/03/2019

Ylli uellsian, Gareth Bale, vazhdon të kritikohet për paraqitjet e tij me klubin madrilen. Ish-bashkëlojtari i tij në Tottenham, Van der Vaart, ia ka ofruar ... Read More

Me taka të larta në shkretëtirë, Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

24/03/2019

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj komentohet gjithnjë për paraqitjet e saj. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat thuajse çdo ditë ndan me ... Read More

De Ligt le të hapur mundësinë e kalimit te Liverpooli: Aty është edhe Van Dijk

09/03/2019

Matthijs de Ligt ka befasuar gjithë klubet evropiane me paraqitjet e tij te Ajaxi, kështu aktualisht të gjithë e duan atë për sezonin e ri. ... Read More