Tag: paraqitjeve

Harden vendos rekord të zi

21/04/2019

Pas paraqitjeve të jashtëzakonshme në sezonin e rregullt, James Harden ka vendosur një rekord të zi në ndeshjen e tretë të ‘play off’, kundër Utah ... Read More

Ish ylli i Man Utd i del në mbrojtje Pogbas: ‘Ai nuk e ka Messin përkrah’

11/04/2019

Lojtari i Manchester United, Paul Pogba, pati një prej paraqitjeve të tij më të dobëta këtë edicion në ndeshjen e mbrëmshme kundër Barcelonës. Të gjithë ... Read More

Formacionet zyrtare: Ajax – Juventus

10/04/2019

Pas paraqitjeve të mira kundër Real Madridit, Ajax pret që të njëjtën gjë ta bëjë edhe kundër Juventusit. Me fillim nga ora 21:00, në ‘Johan ... Read More

Vetëm Kylian Mbappe në ‘luftë’ me Lionel Messin për ‘Këpucën e Artë’

19/03/2019

Pas disa paraqitjeve të mira, sidomos ajo në fundjavë ndaj Real Betis, ka bërë që ylli i Barcelonës, Leo Messi të krijojë një boshllëk në ... Read More

Militao i Realit, mungon vetëm nënshkrimi?

19/02/2019

Eder Militao është një nga mbrojtësit me rritjen më të madhe në vitin e fundit dhe fal paraqitjeve të mira ka arritur të tërheq vëmendjen ... Read More

Marcelo tregohet real pas paraqitjeve të dobëta: Është faji im

18/02/2019

Marcelo ka qenë subjekt i shumë kritikave të tifozëve të Real Madridit pas disa paraqitjeve jo të mira nga ai këtë sezon. Reagimi i ngadaltë ... Read More