Tag: paraqitur

Man Utd i cakton çmimin Smallingut

31/10/2019

15:57 | 10/31/2019 Roma raportohet se ka paraqitur ofertën e tyre të parë në vlerë prej 10 milionë euro për mbrojtësin Chris Smalling, me Manchester ... Read More

Massaro: Na ka befasuar pritja e tifozëve në Kosovë

10/08/2019

14:52 | 08/10/2019 Daniele Massaro së bashku me Franco Baresin janë paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes mes KF Feronikelit dhe AC Milanit. Njëjtë ... Read More

Pesëvjeçari befason babanë, i telefonon policisë pasi kishte kaluar në të kuqen – kërkon që ta burgosin

07/08/2019

Një pesëvjeçar në Würzburg të Gjermanisë i kishte telefonuar policisë për ta paraqitur babanë e tij, i cili në dy kryqëzime kishte kaluar me veturë ... Read More

Vuçiq: Ekzistojnë dy skenarë për Kosovën

27/05/2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka paraqitur sot në Parlament një raport mbi Kosovën. Para fjalimit, disa anëtarë të Dverit në hyrje të Parlamentit pritën ... Read More

Kampioni i njohur i bodybuildingut kosovar paraqitet nga “BigBodies” si garues nga Serbia

09/05/2019

9:06 | 9 Maj 2019 09:06 | 9 Maj 2019 “BigBodies” ka paraqitur bodybuilderin e njohur kosovar, Kushtrim Bajraktaraj si garues nga Serbia. Kushtrim Bajraktaraj ... Read More

Shkon në 65 numri i personave të helmuar nga uji i pijshëm në Bulqizë

05/05/2019

Rritet bilanci i personave që janë paraqitur në Urgjencën e Spitalit të Bulqizës në harkun kohor të 24 orëve, për të kërkuar ndihmë mjekësore. Burime ... Read More

Shqipëri, rreth 30 persona përfundojnë në spital të helmuar nga uji

04/05/2019

Rreth 30 persona janë paraqitur në Urgjencën e Spitalit të Bulqizës në harkun kohor të 24 orëve, për të kërkuar ndihmë mjekësore. Burime nga spitali ... Read More

Qytetarëve të Kosovës u janë refuzuar vizat Schengen më shumë se atyre të Guiea-Bissau e Palestinës (Infografikë)

04/05/2019

Instituti EPIK përmes një studimi ka paraqitur trendet kryesore të aplikimit dhe aprovimit të kërkesave të qytetarëve të Kosovës për vizë Schengen në periudhën 2014-2018. ... Read More

Dermatologët zbulojnë: Kur bëni dush, me sapun lani vetëm këto pesë pjesë trupi!

30/04/2019

Dushi është për secilin rutinë ditore, ndërkaq mjekët kanë paraqitur mendimet e tyre sa herë në ditë duhet larë Dushi është ritual të cilin të ... Read More

Basketbollisti i NBA e bën Kosovën pjesë të Serbisë

29/04/2019

Nikola Jokic është paraqitur në një fotografi në llogarinë e klubit në Twitter derisa të veshur mban një fanellë ku paraqitet Kosova si pjesë e ... Read More

Gruaja që u kthye nga Siria kundërshton arrestin shtëpiak, thotë se ajo ishte mashtruar nga burri!

24/04/2019

  Gjashtë gra të kthyera nga Siria në Kosovë, janë paraqitur të mërkurën në seancë dëgjimore për caktimin e masës së sigurisë. Prokuroria ka kërkuar ... Read More

Qentë endacak, ende paraqesin rrezik për qytetarët (Video)

23/04/2019

Qentë endacak vazhdimisht janë duke paraqitur rrezik për qytetarët në vend. Lexuesit e Telegrafit kohë pas kohe dërgojnë video ku shihen dhjetëra qenë endacak, të ... Read More