Tag: Paris

Paditet sërish Facebook, kësaj radhe nga kjo kompani

07/10/2019

Picture taken on May 12, 2012 in Paris shows an illustration made with figurines set up in front of Facebook's homepage. Facebook, already assured of ... Read More

Rreziku nga Facebook, shqetësim për ndërhyrje në zgjedhjet e 2020

02/10/2019

Picture taken on May 12, 2012 in Paris shows an illustration made with figurines set up in front of Facebook's homepage. Facebook, already assured of ... Read More

Herrera pëson lëndim të rëndë

07/08/2019

23:21 | 08/07/2019 Mesfushori i Paris Saint-Germain Ander Herrera do të jetë jashtë fushave deri në katër javë me një dëmtim të kaviljet, njoftoi klubi ... Read More

Si t’i fshini të dhënat e juaja përgjithmonë nga Facebooku

03/08/2019

Picture taken on May 12, 2012 in Paris shows an illustration made with figurines set up in front of Facebook's homepage. Facebook, already assured of ... Read More

Ndodh e papritura, Neymar te Juventusi

17/07/2019

11:37 | 07/17/2019 Raporti i sotëm në Mundo Deportivo thotë se ylli i Paris Saint-Germain Neymar tani është i hapur për t'u bashkuar me Juventusin. ... Read More

Fotografi të shtëpisë më të shtrenjtë në shitje në Paris

29/06/2019

Një rezidencë masive pranë Kullës Eiffel në Paris është në treg për 250 milionë euro, ose rreth 280 milionë dollarë. Kjo, sipas mediave të huaja, ... Read More

Dani Alves transferohet në Premierligë

18/05/2019

12:39 | 18 Maj 2019 12:39 | 18 Maj 2019 Dani Alves ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Paris Saint Germian, me shpresën që do ... Read More

E thotë legjenda: “Neymar nuk do të transferohet te kjo skuadër”

09/05/2019

16:34 | 9 Maj 2019 16:34 | 9 Maj 2019 Neymar nuk do të largohet nga Paris Saint Germian këtë verë për t’iu bashkuar Real ... Read More

Vetëm dy vetë në protestën kundër festimit të Ditës së Evropës

09/05/2019

“Njerëzit shkojnë në hapësirë, unë nuk mund të shkoj në Paris” dhe “Lejomëni të vizitojë shokët e mi të Erasmus+”, ishin pankartat që dy të ... Read More

E pabesueshme – Si u rrit paga e Mbappe për 1400%

05/05/2019

15:30 | 05/05/2019 Një detaj i pabesueshëm është zbuluar rreth pagës së yllit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe. Reprezentuesi francez ka qenë në qendër ... Read More

Serwer: BE t’ua japë vizat kosovarëve, në këmbim të heqjes së taksës

04/05/2019

Diplomati amerikan, Daniel Serwer, nuk pret që në takimin e 1 korrikut në Paris të arrihet ndonjë marrëveshje e gjerë ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Megjithatë ... Read More

De Gea largohet nga Man Utd, transferohet te gjiganti i Evropës

02/05/2019

Paris Saint Germain janë duke menduar mundësinë e transferimit të David de Gea. Portieri spanjoll është ende i pavendosur për të ardhmen e tij, dhe ... Read More