Tag: Partizanit

Jo vetëm Partizani, FIFA i bllokon merkaton edhe Kukësit, klubi apelon në CAS

31/07/2020

Pas Partizanit, Kukësi bëhet skuadra e radhës në Superligë cilës FIFA i bllokon merkaton. Qeveria e futbollit europian i ka pezulluar merkaton klubin verilindor për ... Read More

“Ju nuk jeni kurrë si ne, shkoni e merreni titullin me Ballshin”, Erjon Braçe thumbon Tiranën pas barazimit në derbi

11/07/2020

Pas derbit të mbyllur mes Partizanit dhe Tiranës në shifrat 1-1, ka reaguar zëvendëskryeministri, Erjon Braçe. Përmes një postimi në “Instagram”, Braçe, i cili është ... Read More

Prej vitesh e lidhur me Alban Hoxhën, Çiljeta Xhilaga në pritje të ëmbël

19/06/2020

Pas plot 3 vitesh lidhje me portierin e Partizanit, Alban Hoxha, këngëtarja e dashur për publikun Çiljeta Xhilaga është në pritje të ëmbël. Mësohet se ... Read More

Sherr me të dashurën, mesfushori i Partizanit përfundon në polici. Burg nëse…

09/05/2020

Telashe për Aristoteles Romeron. Lojtari i Partizanit ka përfunduar në komisariati nr 2 pas një sherri me tone të ashpra që ka pasur me të ... Read More

Nga sakrifica më e madhe për dashurinë te vlerësimi i tij për vajzat, rrëfimi i sinqertë i Fatmir Hysenbelliut

27/02/2020

Fatmir Hysenbelliu, ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Dinamos, i ftuar në emisionin “Glamour” ka rrëfyer më tepër rreth jetës së tij . Ndër të tjera, ... Read More

Formacionet zyrtare: Partizani – Skënderbeu

10/04/2019

Me fillim nga ora 18:30 në Superioren Shqiptare zhvillohet derbi mes Partizanit të Tiranës dhe Skënderbeut. Kjo ndeshje e vlefshme për xhiron e 28-të, vë ... Read More