Tag: partneri

Zaimina poston foton e bashkëshortit me tre vajzat, por ai i kërkon publikisht një djalë

06/09/2020

Këngëtarja Zaimina Vasjari dhe partneri i saj Klodian Asllani janë një ndër çiftet më të komentuar, si në media ashtu dhe nga publiku. Dyshja gëzojnë ... Read More

Katy Perry bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Daisy Dove

27/08/2020

Këngëtarja Katy Perry është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Orlando Bloom u bënë prindër të një vajze të cilën ... Read More

“I ka martesa këto peripeci”, Vesa Luma dhe Big Basta nuk flasin me njëri-tjetrin, ja ‘molla e sherrit’

26/07/2020

Këngëtarja Vesa Luma përpos dashurisë që merr çdo ditë nga partneri i saj, ka treguar se ndonjëherë ka dhe zënka mess çiftit. Këtë herë molla ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 20 korrik 2020

20/07/2020

DashiMos kërkoni me ngulm gjate kësaj dite qe partneri te kete per cdo gje, te njëjtin mendim me ju. Lereni ate te shprehet lirisht dhe ... Read More

Oriola Marashi i jep fund lidhjes me futbollistin? Ja detaji që shton dyshimet

18/07/2020

Modelja e njohur Oriola Marashi dhe partneri i saj Eros Grezda ishin në qendër të vëmendjes, pas konfirmimit se ishin në një lidhje dashurie. Dyshja ... Read More

Jonida Vokshi ndan një tjetër foto me vogëlushen e saj: Frymoj për ty

26/06/2020

Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze vetëm pak ditë më parë. Ishte Besniku ai që dha lajmin ... Read More

Kur do të martohet Rudina Dembacaj me Mark Frrokun? Moderatorja: Sa të kalojë koronavirus, mezi po presim

14/06/2020

Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, që prej kohës kur moderatorja ... Read More

Partneri i saj ka ditëlindjen, Delinda Disha i thur urimin më special: Zoti na bekoftë me një tjetër dashuri!

10/06/2020

Partneri i aktores së njohur të humorit, Delinda Dishës, feston sot 31-vjetorin e lindjes së tij. E në këtë ditë të veçantë për të, nuk ... Read More

Në prag të martesës/ Vajza e Agim Bajkos i jep fund lidhjes me moderatorin e njohur

03/06/2020

Blerina Bajko, vajza e Agmin Bajko dhe partneri i saj, moderatori Ardit Roshi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Revista “Story” bën me dije ... Read More

Dikur “shtëpia më e shëmtuar e lagjes”, çifti “transformoi” sot objektin në diçka magjepsëse

14/05/2020

Në vitin 2017, Joanne Lewis dhe partneri i saj Adam gjetën një shtëpi afër detit në Kent të SHBA-së. Ajo e pranon se në fillim ... Read More

Arbana Osmani shtatzënë/ Moderatorja zbulon lajmin në ditën e lindjes së saj dhe Eduartit

07/05/2020

Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj festojnë ditëlindjen në një ditë. Çifti ka zgjedhur këtë ditë që të bëj publik lajmin se së ... Read More

Rudina sfidon partnerin/ Mark Frroku gatuan mish, aktorja ‘e fiksuar’ me perimet

19/04/2020

Moderatorja Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku mesa duket këtë të dielë kanë vendosur të gatuajnë së bashku. Përmes një postimi në ... Read More