Tag: partnerin

Horoskopi ditor, e enjte 18 qershor 2020

18/06/2020

Dashi Tregohuni sa me te dashur me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe mos e lini për asnjë moment vetëm. Shume persona rreth e rrotull ... Read More

Aurela Hoxha pranë martesës. Pas tri vitesh bashkëjetesë, “showgir”-li dhe biznesmeni, gati të celebrohen në Barcelonë

16/05/2020

Prej gati tri vitesh, Aurela Hoxha jeton në Barcelonë, së bashku me partnerin e saj. Ishte dashuria, ajo që e largoi “showgirl”-in nga Shqipëria, duke ... Read More

“Vetëm policët nuk ja dua Spanjës”, Olta Gixhari:Më kërkojnë adresën ku jetoj, më kërkojnë numrin e telefonit, u çmenda

22/04/2020

Aktorja Olta Gixhari ndodhet e izoluar në Spanjë, ku po jeton së bashku me partnerin e saj. Në një lidhje direkte me “A2”, aktorja  tregoi ... Read More

“Babë a të dukem farë vajze?”, Rudina Dembacaj tregon marrëdhënien e veçantë me babain e Mark Frrokut

21/04/2020

Aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj së bashku me partnerin e saj Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në ... Read More

“Marku ka takuar pacientin zero, erdhi me temperaturë 40.2”, Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Frroku të infektuar me koronavirus?

18/03/2020

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj së bashku me partnerin e saj ish-deputetin Mark Frroku dyshojnë se janë infektuar me koronavirus, pasi ... Read More

Pse nuk i rezistojmë dot dëshirës për të kafshuar njerëzit që duam

17/01/2020

Ju ka ndodhur që gjatë momenteve të përkëdheljeve me partnerin ose dikë që doni shumë të keni dëshirën ta kafshoni dhe të mos i rezistoni ... Read More

23 vjeçarja lind një nga foshnjat më të mëdha në Mbretërinë e Bashkuar!

21/11/2019

Jessica Drake, 23 vjeç nga Hull, lindi vajzën e saj gati 4,6 kilogram  me partnerin e saj Benjamin muajin e kaluar. Duke planifikuar një lindje ... Read More

Kanë 39 vjet martesë, çifti vishen njëjtë çdo ditë

21/10/2019

Si ta rifreskoni raportin me partnerin pas 39 vjet martese? Vishuni njëjtë! Ky është sugjerimi i një çifti nga Japonia, të cilët përshtatin veshjen e ... Read More

Çka duhet të bisedoni me partnerin para se të bashkëjetoni?

02/10/2019

Shpërngulja me partnerin është fazë emocionuese e jetës tuaj dhe hap i madh që mund t’jua forcojë shëndetin emocional. Por, a jeni e përgatitur për ... Read More

11 gjërat që bëjnë rregullisht çiftet e lumtura përpara gjumit

17/05/2019

11 rregulla për më shumë lumturi në çift. Është shumë e rëndësishme që të kaloni pak kohë me partnerin tuaj para se të shkoni për ... Read More

Tri lloje grindjesh të cilat çojnë në ndarje

09/04/2019

Kohë më parë një hulumtim ka treguar që grindjet me partnerin një herë në javë ndihmojnë në ruajtjen e marrëdhënieve të shëndetshme dhe produktive në ... Read More

Aktorja turke në muajt e fundit të shtatzënisë, fotografohet me partnerin në rrugë

05/04/2019

Aktorja turke në muajt e fundit të shtatzënisë, fotografohet me partnerin në rrugë Fahriye Evcen po shijon ditët e fundit të shtatzënisë. Fahriye Evcen dhe ... Read More