Tag: pasditen

Bashkëshortja e tij “ngeci” në Amerikë, Sabri Fejzullahu i dedikon i pikëlluar këto fjalë Nerës

10/04/2020

Artisti i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu ka qenë pasditen e sotme në një lidhje direkte në ‘Ftesë në 5’ me Bieta Sulon. Këngëtari ka treguar se ... Read More

Blendi Fevziu: Mendova edhe të vetë injektohem me Koronavirus, kam merak për tim atë

07/04/2020

Pasditen e djeshme, i ftuar tek “Rudina” ishte gazetari i njohur, Blendi Fevziu. Ai ka folur për situatën që ka shkaktuar Koronavirusi në vend dhe ... Read More

Adelina Tahiri flet nga izolimi: Humbëm një të afërm nga koronavirus, fillova të frikësohem edhe më shumë

02/04/2020

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri  e ftuar pasditen e djeshme në një lidhje direkte për emisionin “Rudina”, tregoi se tashmë prej tre javësh është izóluar ... Read More

“Shoqja doli me Koronavirus”, modelja shqiptare rrëfen si i shpëtoi virusit

25/02/2020

Pasditen e sotme, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ishte modelja shqiptare Keisi Muça e cila jeton prej kohësh në Seul. Modelja rrëfeu në ... Read More

“Femrat dembele, më ngren nervin në stratosferë”, Bieta i kthehet Roza Latit: Ça ke ti je xheloze?

18/02/2020

Moderatorja Roza Lati e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në 5”, zbuloi më tepër nga jeta e saj private dhe ndau dhe opinion ... Read More

“Jemi goxha miq”, I dhanë fund martesës, Rudina Dembacaj zbulon arsyen e ndarjes nga Aleksi

24/01/2020

Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”, ku zbuloi detaje nga jeta personale. Ndër të tjera, ... Read More

Rudina Dembacaj flet për takimin me fëmijët e ish-deputetit Frroku: Tashmë jemi një familje

24/01/2020

E ftuar tek “Rudina” pasditen e sotme, moderatorja Rudina Dembacaj ka folur më shumë rreth lidhjes së saj me ish-deputetin Mark Frroku. Moderatorja Dembacaj rrëfeu ... Read More

“Dy vitet e para kam vuajtur shumë”, Anjeza Branka rrëfen për herë të parë vështirësitë qe ka kaluar

21/01/2020

E ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, këngëtarja e njohur Anjeza Branka, rrëfeu më shumë për jetën e saj dhe vështirësitë që kishte kaluar. Në ... Read More

Jozefina rrëfen historinë e trishtë: Kur po lindja vajzën, te rruga po kalonte arkivoli i babait tim

08/01/2020

E ftuar në emisionin `Rudina´ pasditen e sotme, ish-kryetarja e parlamentit të Shqipërisë, Jozefina Topalli ka zbuluar detaje që nuk i dinim më parë. Para ... Read More

Gjendet i vdekur djaloshi shqiptar që ishte zhdukur në Zvicër

24/05/2019

Policia e Kantonit të Aargaut, ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. ... Read More

Basha, mesazh Ramës: Nuk do të ketë asnjë hap pas

14/05/2019

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat pasditen e së martës, deklaroi se protesta e ditës së djeshme ishte “një marshim ... Read More

Vesa Luma kalon një pasdite të këndshme me të birin

28/04/2019

Vesa Luma pasditen e sotme e ka kaluar duke u argëtuar me djalin. Këngëtarja Vesa Luma ka publikuar disa fotografi në Instagram ku shihet tek ... Read More