Tag: pasi

Fjolla Morina del sot para gjykatës/ Këngëtarja mohon shtatzaninë, në seancë edhe gjinekologu

22/09/2020

Fjolla Morina do të dalë sot para Gjykatës në Kukës pasi u kap me pistoletë në Audi Q7 bashkë me dy të tjerë. Morinës iu ... Read More

Aurela Gaçe martohet sërish? 7 vjet pas dasmës, këngëtarja po planifikon një tjetër festë

20/09/2020

Sot është një ditë e veçantë për Aurela Gaçen dhe bashkëshortin e saj, pasi festojnë 7-vjetorin e martesës. Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto nga ... Read More

U kap në makinë me armë, Fjolla Morina 4 ditë më parë mori dhuratë nga i dashuri ‘Audi Q7’

19/09/2020

Paraditen e sotme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u arrestua në Morinë pasi në çantën e saj është gjetur një armë zjarri. Këngëtarja po ... Read More

U arrestua me armë në kufi, Fjolla Morina përfundon në spital. Çfarë po ndodh me këngëtaren

19/09/2020

Është ndaluar gjatë ditës së sotme në Morinë pasi në makinën e saj është gjetur një pistoletë dhe municion luftarak. Burime për Faxweb bëjnë me ... Read More

Aurela Gaçe ndjen mall për skenën: Një vit më parë jepja veten me gjithçka

19/09/2020

Covid-19 ka prekur dhe industrinë muzikore, pasi shumë koncerte janë anuluar, për të evituar kështu përhapjen e virusit, ndërsa qeveria ka urdhëruar dhe mbylljen e ... Read More

Infektohet me COVID në Kosovë futbollisti i Greqisë që shënoi golin

08/09/2020

Dy ditë pasi luajti në Prishtinë dhe i shënoi gol Kosovës, sulmuesi grek Dimitrios Limnios është infektuar me COVID-19.Ai ka rezultuar pozitiv me COVID-19 sot ... Read More

“Këtu i thamë po njëri-tjetrit”, aktori i humorit kthehet pas në kohë, ku u kurorëzua 15 vite më parë: Ju dua shumë znj.Deda

04/09/2020

Për aktorin e humorit Jul Deda dhe bashkëshorten e tij, sot është një ditë e veçantë, pasi festojnë 15-vjetorin e martesës. E në këtë ditë ... Read More

Luana Vjollca do jetë imazh i firmës së njohur ndërkombëtare

31/08/2020

Moderatorja Luana Vjollca vetëm 2 javë pasi publikoi super projektin me këngëtarin latin Jay Santos është gati për të tjera suksese. Në Instagram, Luana ka ... Read More

Rrufeja vret dhjetë fëmijë në një fushë futbolli

29/08/2020

Dhjetë fëmijë kanë vdekur pasi u godit nga rrufeja në një fushë futbolli. Djemtë e rinj midis moshës 11 dhe 16 vjeç, ishin strehuar nga ... Read More

5 objekte që mbrojnë shtëpinë nga syri i keq

27/08/2020

Jeni ndier ndonjëherë keq pasi një person ka ardhur në shtëpinë tuaj? Keni vënë re se si gjendja juaj shpirtërore dhe humori kanë ndryshuar nga ... Read More

Pagjumësia në shtatzëninë e hershme: Pse ndodhë dhe çfarë duhet të bëni

26/08/2020

Për një nënë të re, përvoja e privimit të gjumit pasi lind fëmijë është e sigurt. Por, ju me siguri nuk e keni kuptuar se ... Read More

Mos u brengosni, yjet 20-vjeçare po çmenden pas meshkujve me bark të madh

22/08/2020

Meshkujt e “Hollywood” janë gjithmonë në qendër të vëmendjes së vajzave, pasi ata kanë famë, para dhe një fizik për t’u pasur zili. Mirëpo ky ... Read More