Tag: pasioni

Gentrit Zeneli, talenti i futbollit nga Kaçaniku

25/03/2019

Talenti dhe pasioni i madh për futbollin e ka bërë atë fitues të disa çmimeve të rëndësishme. Ka arritur të përfaqësojë në shumë gara jo ... Read More

Luana Vjollca këndon live “Tumankuqen”

31/01/2019

Përveç prezantimit, muzika është pasioni i saj tjetër i saj. Luana Vjollca është vajza e cila vazhdon të mbetet një prej personazheve më mediatike të ... Read More