Tag: pastrim

Kujdes, mos e vëni losionin e trupit në fytyrë sepse pasojat janë këto

13/07/2019

Kura e fytyrës nuk është edhe aq e thjeshtë, ka aq shumë losione për pastrim, kremra, antiride, dhe sa e sa të tjera, të cilat ... Read More

I dënuar në Shqipëri për mashtrim, ekstradohet kosovari – mediat japin detajet

14/05/2019

Ekstradohet nga Kosova një shtetas i dyshuar për veprat penale “Mashtrimi” dhe “Pastrim i produkteve të veprës penale” . Nga Specialistët e Interpol Tirana u ... Read More

Ish zyrtarë, pastrim parash përmes kompanive “Of Shor”

15/07/2018

15 July 2018 / 15:53 Ish zyrtarë dhe biznesmenë kanë bërë pastrim parash përmes rrjeteve të kompanive “of shor”, duke nxjerrë shuma të majme jashtë ... Read More