Tag: pazakontë

Foshnja u lind me tri koka, shokohen mjekët

25/07/2019

Në Indi, një fëmijë është lindur me tri koka. Kjo lindje e pazakontë ka shokuar mjekët. Lindja unike u zhvillua më 11 korrik në një ... Read More

Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine

09/07/2019

Studenti i dizajnit Muhammad Naeem nga Pakistani, e ka postuar në Twitter një imazh të pazakontë, që i ka habitur ndjekësit e tij, ndërsa më ... Read More

Kjo është forcë, ky njeri i pëlcet 42 kanaçe të birrës me kokë

14/05/2019

Një burrë ka bërë diçka të pazakontë, duke hyrë kështu në Librin e rekordeve botërore ‘Guinness’, transmeton Indeksonline. Muhammad Rashid nga Pakistan ka goditur me ... Read More

Një shqiptar me plis afër kryeministrit të parë të Izraelit

28/03/2019

Një foto e pazakontë ku shihet një shqiptar me plis të bardhë pranë kryeministrit të parë Izraelit David Ben Gurion. Në një faqe në Facebook ... Read More

Hajni ia kthen paratë e vjedhura gruas pranë bankomatit, kur e kupton se nuk kishte tjera në llogari – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (Video)  

13/03/2019

Një hajn i pazakontë kinez ka tërhequr vëmendjen e botës, e në veçanti pas publikimit të një video në internet. Ai i ishte afruar nga ... Read More

Orlando Bloom i dhuroi Katy Perryt unazë thuajse të ngjashme me atë që i kishte propozuar ish-gruas Miranda Kerr

18/02/2019

Përzgjedhja e unazës së fejesës nga Orlando Bloom është paksa e pazakontë, pasi ai ka bërë të njëjtën përzgjedhje për të dytën herë. Aktori hollivudian ... Read More

Pas grindjes me bashkëshortin, kinezja e nervozuar hedh nga dritarja e veturës para (Video)

12/02/2019

Një ngjarje e pazakontë është filmuar në rrugët e një qyteti në Kinë, ku një grua derisa po kalonte me veturë hapë dritaren dhe hedh ... Read More

Policia amerikane me një kërkesë të rrallë për kriminelët

04/02/2019

“Ju lutem mos kryeni krime gjatë ditëve të ardhshme”. Kjo ka qenë kërkesa e pazakontë e policisë së Warrensburgut, drejtuar kriminelëve. Policia bëri deklaratën në ... Read More

E zë burrin me tjetrën, rusja u vërsulet me veturë – kalimtarët e rastit filmojnë gjithçka (Video)

29/01/2019

Në qytetin rus Ufi është filmuar një ngjarje e pazakontë, ndërsa pamjet amatore të publikuara në internet kanë bërë bujë. E gjitha filloi kur një ... Read More

Për të shmangur pagesën në vende tjera, qindra mijëra shoferë në Bangkok parkojnë veturat pak centimetra larg njëra-tjetrës në një parking pa pagesë (Video)

24/01/2019

Pamjet e publikuara më poshtë shfaqin parkingun më të pazakontë në botë, ku qindra mijëra vetura janë të parkuara vetëm pak centimetra larg njëra tjetrës ... Read More

E moshuara këndon dhe transmeton pamjet Live në internet, fiton edhe para (Video)

18/01/2019

Në sheshet publike në të gjithë Kinën, nuk është e pazakontë të shohësh pensionistët që praktikojnë vallëzimin, taijin, apo edhe këndimin. Dhe zonja Wang Jinxiang ... Read More

I shënojnë tre gola dhe nuk pranojnë asnjë gjuajtje në portën e tyre, por në fund Fulham e humb ndeshjen

13/01/2019

Një gjë e pazakontë ka ndodhur në elitën e futbollit anglez. Burnley ishte nikoqir i Fulhamit, në një ndeshje ku pikët për të dyja skuadrat ... Read More