Tag: pëlqen

Problemet me tretjen janë më të vështirat, përdorni këto receta popullore

17/05/2019

Këto metoda ju ndihmojnë shumë me tretjen. Askush nuk i pëlqen të flasë për çështje personale sidomos për atë të kapsllëkut, por të gjithë kemi ... Read More

Kush janë 6 skuadrat që Klopp i shikon duke luajtur futboll?

25/04/2019

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka zbuluar se i pëlqen të shikojë ndeshjet e gjashtë skuadrave të Evropës, përfshirë rivalët e tyre në Ligën e ... Read More

Gena me shumë projekte të reja, këto janë detajet

16/04/2019

Gena Lito është njëri prej këngëtareve që i pëlqen mjaft shumë publikut. Meqë ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja, Gena tregon se ... Read More

Griezmann nuk i pëlqen të cilësohet si lojtari ‘i vetëm’ i Atletico, ja si i reagon gazetarit

13/04/2019

Griezmann nuk i pëlqen të cilësohet si lojtari ‘i vetëm’ i Atletico, ja si i reagon gazetarit Atletico Madrid ka shënuar fitore në përballjen kundër ... Read More

Rakitic me statistika fenomenale në Ligën e Kampionëve

12/04/2019

Ylli i Barcelonës, Ivan Rakitic, duket se pëlqen shumë kohën kur ai duhet të paraqitet në Ligën e Kampionëve. Mesfushori kroat ka regjistruar një paraqitje ... Read More

Si të bllokoni marrjen e mesazheve në Gmail

08/04/2019

Askujt nuk i pëlqen të marrë email ‘spam’, por fatmirësisht platforma e email-it, Google Gmail, ka bërë një punë mjaft të mirë me filtrat e ... Read More

Reus ‘thumbon’ trajnerin: Të gjithë e dinë se nuk më pëlqen pozita e sulmuesit

07/04/2019

Reus ‘thumbon’ trajnerin: Të gjithë e dinë se nuk më pëlqen pozita e sulmuesit Borussia Dortmund është turpëruar mbrëmë nga Bayern Munich, duke u mposhtur ... Read More

Në këtë shtet të Evropës mund të paguheni 2000 euro pa punuar asgjë

25/03/2019

Ju jeni gabim! Nëse ju pëlqen ideja për të fituar një rrogë, dhe mos bëni asgjë, shikoni këtë reklamë pune në Suedi. Projekti eksperimental, i ... Read More

10 perimet që rriten më lehtë

24/03/2019

Ju pëlqen kopshtaria...Po nuk keni shumë hapësirë dhe kohë për ta ushtruar...Atëherë. Pse nuk provoni të mbillni perimet, që kërkojnë pak vend dhe më pak ... Read More

Kjo bukuroshe befason me ato çka thotë për Cristiano Ronaldon!

21/03/2019

Modelja Ines Trocchia ka thënë se nuk e pëlqen Cristiano Ronaldon dhe se një tip i tillë nuk bën për tëCristiano Ronaldo është njëri prej ... Read More

Ata që flejnë herët kanë jetë më të mirë seksuale

14/03/2019

Nëse jeni energjik, keni vetëbesim, ju pëlqen gatimi dhe besoni në dashuri në shikim të parë, atëherë me shumë gjasa jeni person që zgjoheni herët ... Read More

Enca do të performojë në Kurdistan

14/03/2019

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë e pëlqyer për këngët e saj. “A pot pëlqen” ishte projekti që i dha asaj suksesin më të madh në ... Read More