Tag: pëlqen

Kjo bukuroshe befason me ato çka thotë për Cristiano Ronaldon!

21/03/2019

Modelja Ines Trocchia ka thënë se nuk e pëlqen Cristiano Ronaldon dhe se një tip i tillë nuk bën për tëCristiano Ronaldo është njëri prej ... Read More

Ata që flejnë herët kanë jetë më të mirë seksuale

14/03/2019

Nëse jeni energjik, keni vetëbesim, ju pëlqen gatimi dhe besoni në dashuri në shikim të parë, atëherë me shumë gjasa jeni person që zgjoheni herët ... Read More

Enca do të performojë në Kurdistan

14/03/2019

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë e pëlqyer për këngët e saj. “A pot pëlqen” ishte projekti që i dha asaj suksesin më të madh në ... Read More

Dymijë euro pagë “pa punuar” asgjë në Suedi (Foto)

12/03/2019

A mendoni se një punë ideale nuk ekziston? Ju jeni gabim! Nëse ju pëlqen ideja për të fituar një rrogë, dhe mos bëni asgjë, shikoni ... Read More

Apple planifikon të prodhojë iPad me çmime më të lirë (Foto)

10/03/2019

Shfrytëzuesve të iPad Pro, po iu pëlqen shumë formatin që kanë pajisjet, performanca e lartë dhe Face ID – megjithatë, nuk po iu pëlqen, që ... Read More

Film dokumentar për David Bowien, por pa muzikën e legjendarit

04/02/2019

Pjesëtarëve të familjes nuk po u pëlqen dokumentari rreth këngëtari të ndjerë, David Bowie. Duncan Jones, i biri i David Bowiet, kritikoi një film të ... Read More

Personave që u pëlqen humori i zi janë më inteligjentë

28/01/2019

Nëse ju pëlqen humori i zi, kjo, pas së gjithash, nuk ju bën njeri më të keq, thotë një studim. Në fakt, ky sensi  humorit ... Read More

Pas Marinës edhe Geti shfaqet me xhaketë Gucci shumë të shtrenjtë

13/01/2019

Duket se familjarisht atyre u pëlqen brendi Gucci. Brendi luksoz i veshjeve që ka një kosto të hatashme për t’u siguruar, Gucci, është më i ... Read More

Duke kërkuar ilaçin e kancerit, shkencëtarët aksidentalisht e gjejnë ilaçin gjenetik për rënien e flokëve

14/12/2018

Askujt nuk i pëlqen të vërejë shenja të plakjes – qoftë nëse është fjala për flokët e thinjura apo shfaqjen e rrudhave. Përderisa për rrudhat ... Read More

Djathi mund të jetë sekreti për një jetë të gjatë

29/11/2018

Të gjithëve na pëlqen kur dëgjojmë se gjërat që na pëlqejnë më së shumti janë të mira për shëndetin tonë. Padyshim se ndjejmë kënaqësi kur ... Read More

Utopia, anija luksoze me 190 apartamente që kushtojnë nga 4 deri në 36 milionë dollarë (Foto)

01/11/2018

Të gjithë ata që i kanë xhepat e thellë dhe u pëlqen të shijojnë peizazhet e rralla duke udhëtuar me anije luksoze brenda të cilave ... Read More

Pogba: Më pëlqen presioni për ndeshjen e madhe ndaj Chelseat

19/10/2018

Paul Pogba thotë se i pëlqen shumë ndeshja e madhe që e ka ndaj Chelseat teksa përgatitet që të përballet me lojtarin që ai e ... Read More