Tag: People

Aktorja e njohur reagon pasi u zgjodh si gruaja më e bukur në botë

25/04/2019

Aktorja e famshme u zgjodh si aktorja më e bukur e vititJennifer Garner Revista ‘People’ edhe këtë vit ka zgjedhur fytyrën e vitit, transmeton lajmi.net. ... Read More

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë martuar, dasma zhvillohet javën e ardhshme?

14/09/2018

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë martuar, bën të ditur People. Sipas revistës amerikane, çifti i famshëm është kurorëzuar në qytetin e New Yorkut ditën ... Read More

Luana: Fansat dhe familja janë motivim për t’i realizuar të gjitha ëndrrat

03/09/2018

Gjatë një interviste për revistën Star People, Luana Vjollca ka folur për raportet me fansat e saj dhe për në lidhje me motivin për të ... Read More