Tag: Pepe

Chelsea dhe Arsenal i futen garës për lojtarin që kushton 70 milionë euro

19/04/2019

Numri i skuadrave angleze që kërkojnë transferimin e yllit të Lille, Nicolas Pepe, vazhdon të rritet. Pas Liverpoolit, janë edhe dy skuadra tjera që po ... Read More

Kërkohet nga Bayern dhe Arsenal, ylli francez vendos për të ardhmen e tij

14/04/2019

Ylli me pasaportën franceze, i cili ka prejardhje nga Bregu i Fildishtë, Nicolas Pepe, ka ndarë mendjen e tij për të ardhmen. Pepe i cili ... Read More

Bayerni i konkurron Arsenalit për Nicolas Pepe

19/03/2019

Nicolas Pepe vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Lille në Ligue 1 të Francës, ashtu që ka tërhequr interesimin e shumë klubeve të mëdha evropiane. ... Read More

Reali i bashkohet garës për transferimin e Nicolas Pepe

10/03/2019

FARO, PORTUGAL - JULY 20: LOSC Lille forward Nicolas Pepe from Ivory Coast (L) tries to escape FC Porto defender Alex Telles from Brazil (R) ... Read More

Lille konfirmon se ka refuzuar 80 milionë euro nga Kina për Pepen

08/03/2019

Nicolas Pepe është njëri nga yjet më të mëdha këtë edicion në Ligue 1. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë ka pasur paraqitje fantastike me Lillen, ... Read More

Pepe pëlqehet shumë nga Barcelona

22/02/2019

Sulmuesi i Lille, Nicolas Pepe është bërë objektivi kryesor i Barcelonës për sulmin gjatë afatit kalimtar të verës. Drejtuesit e klubit katalunas janë duke shikuar ... Read More

Bayerni po e ndjek nga afër sulmuesin e Lille, Nicolas Pepe

10/02/2019

Nicolas Pepe është befasia e këtij edicioni në Ligue 1. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë ka shkëlqyer me fanellën e Lille në kampionatin francez duke ... Read More

Reina dhe Biglia i thonë lamtumirë Higuainit: Po largohet një mik i madh

22/01/2019

Lojtarët e Milanit, Pepe Reina dhe Lucas Biglia e kanë përshëndetur Gonzalo Higuain, i cili do të kalojë te Chelsea.   Sulmuesi pritet të fluturojë ... Read More