Tag: përballemi

Si t’i lehtësoni dhimbjet në fyt

16/11/2019

Gjatë ditëve të ftohta, të gjithë përballemi me dhimbje të fytit.Në vend që të marrim ilaçe që zvogëlojnë imunitetin natyror të trupit, bëni një ilaç ... Read More

Shekerinska: Po ndiqet gjendja në kufirin jugor, jemi të përgatitur

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T13:43:36+02:00 Po e ndjekim gjendjen me emigrantët në kufirin jugor, jemi të përgatitur të përballemi edhe me rritje të presionit, deklaroi sot zëvendëskryeministrja dhe ... Read More

Çfarë është paraliza e përkohshme e fytyrës, kush është i rrezikuar dhe si mund të trajtohet

16/03/2019

Shpesh herë na ndodh që të përballemi me vështirësi në lëvizjen e muskujve të fytyrës. Dëmtimi i nervave për arsye të ndryshme mund të çojë ... Read More