Tag: përballjes

Huawei, një milion telefona me sistemin HongMeng OS

11/06/2019

Pas përballjes me ndalimin e SHBA-së për përdorimin e sistemit operativ Google Android, Huawei po punon për të zhvilluar, testuar dhe publikuar sistemin e vet ... Read More

Barcelona – Liverpool, ky është rezultati i pjesës së parë

01/05/2019

Barcelona e ka fituar pjesën e parë të përballjes së parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve kundër Liverpool. Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ... Read More

Tottenham – Ajax, ky është rezultati i pjesës së parë

30/04/2019

Ajax e ka fituar pjesën e parë të përballjes kundër Tottenham. Në ‘Tottenham Hotspur Stadium’, skuadra e Tottenhamit dhe ajo e Ajax po zhvillojnë ndeshjen ... Read More

Totteham merr lajm të mirë para përballjes me Ajax, ylli i skuadrës kthehet në stërvitje

29/04/2019

Totteham merr lajm të mirë para përballjes me Ajax, ylli i skuadrës kthehet në stërvitje Skuadra e Tottenham Hotspur ka marrë një lajm të madh ... Read More

Milano merr një lajm të hidhur, mbrojtësi thyen këmbën

25/04/2019

Skuadra e Milanos ka pranuar një lajm të hidhur pas përballjes gjysmëfinale kundër Lazios. ‘Rosonerët’ kanë konfirmuar se mbrojtësi i skuadrës, Davide Calabria, ka thyer ... Read More

Trajneri i De Geas: Kemi kryer stërvitje të veçanta para përballjes me Messin

17/04/2019

Trajneri i De Geas: Kemi kryer stërvitje të veçanta para përballjes me Messin David de Gea kishte kryer përgatitje speciale për Lionel Messi para se ... Read More

Watford 0:1 Arsenal, vlerësimi i lojtarëve, Shkodran Mustafi më i miri

15/04/2019

Arsenal e ka mposhtur Watfordin në kuadër të përballjes së tyre në xhiron e 34-të. Arsenal fitoi në udhëtim te Watfordi me rezultat minimal, 0:1. ... Read More

Klopp lavdëron Hazardin para përballjes direkte: ‘Ai mund të jetë më i miri në botë’

12/04/2019

Klopp lavdëron Hazardin para përballjes direkte: ‘Ai mund të jetë më i miri në botë’ Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka lëshuar disa lëvdata për ... Read More

Juventusit i lëndohet ylli i madh para përballjes me Ajaxin

09/04/2019

Juventus ka marrë një lajm aspak të mirë para përballjes me Ajaxin. Juventus do të përballet me Ajaxin nesër (e mërkure) në kuadër të çerekfinales ... Read More

Pochettino me lëvdata për Man City para përballjes direkte: Ata mund të fitojnë katër titujt

08/04/2019

Pochettino me lëvdata për Man City para përballjes direkte: Ata mund të fitojnë katër titujt Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka thurur disa lëvdata ... Read More

Muriqi, Shqipërisë: Kujdes nga Turqia!

22/03/2019

Muriqi ka paralajmëruar Shqipërinë para përballjes së sotme me Turqinë.Vedat Muriqi, në një intervistë për SuperSport ka treguar pikat e dobëta të Turqisë para sfidës ... Read More

Atmosferë e mirë në stërvitjen e fundit para ndeshjes me Danimarkën, Kryeziu dhe Kololli stërvitin ndaras

20/03/2019

Kosova e ka zhvilluar stërvitjen e fundit në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ para përballjes me Danimarkën. Djelmoshat e Bernard Challandes në një atmosferë të mirë të ... Read More