Tag: përdorë

Plani sekret i Apple për të nxjerrë jashtë loje operatorët tjerë celularë

21/12/2019

Nuk dihet nëse Apple do të ndërtojë satelitët e saj, apo do të përdorë satelitët ekzistues që janë në orbitë. Interesi i Apple është tek ... Read More

Kupa e Amerikës: Brazili prezanton fanellat speciale

10/04/2019

Kombëtarja e Brazilit ka prezantuar fanellat e dyta që do t’i përdorë në Kupën e Amerikës. Kupa e Amerikës këtë vit mbahet në Brazil, dhe ... Read More

“Bombat” nuk do të përdoren si dëshmi në rastet e reja të PSP-së

05/03/2019

5 Mars 2019 / 15:50 “Bombat”, gjegjësisht materialet nga përgjimi i paligjshëm, PSP nuk do të mund ti përdorë si dëshmi në rastet “Talir” dhe ... Read More

Real Madridi i gatshëm të fusë Iscon në ofertën për Hazardin

09/02/2019

Real Madridi është i gatshëm të përdorë shërbimet e mesfushorit Isco për të arritur marrëveshje transferimi për yllin e Chelseat, Eden Hazard. Reprezentuesi spanjoll ka ... Read More

Pacolli: Serbia u premton armë dhe ndihma financiare shteteve afrikane për tërheqjen e njohjeve të Kosovës

21/01/2019

Ministri i Jashtëm i Kosovë, Behgjet Pacolli, ka folur për strategjinë që Serbia po e përdorë për të tërhequr njohjet e Kosovës shtetet e varfra ... Read More

Trendi bizar i bukurisë, Gwyneth Paltrow ka paguar që të thumbohet nga bletët

20/01/2019

Gwyneth Paltrow është gjithmonë e gatshme të përdorë edhe metoda të çuditshme, në mënyrë që të duket bukur. Aktorja hollivudiane ka paguar që ta thumbojnë ... Read More