Tag: perfekt

Propozimi më interesant që ka një histori ndryshe

08/10/2019

Një fotograf amerikan ka shkrepur foton perfekte në çastin perfekt. Gjatë kohës që bashkë me shokët e tij po vizitonin një nga parqet më të ... Read More

YouTube ndryshime të reja në sistemin e mbrojtjes dhe deklarimit të të drejtave të autorit

11/07/2019

Ndërsa YouTube është shumë larg të qënurit perfekt, është përdorur shumë herë për të abuzuar dhe manipuluar krijuesit. Kompania zbuloi ndryshime tek ky sistem që ... Read More

Pesë këngët që janë të ndaluara në dasma

29/03/2019

Çifti padyshim që mundohet që gjithçka të duket perfekt deri në detaje, por nuk duhet harruar diçka. Sipas Dasma Wire, çiftet do të shpenzojnë mesatarisht ... Read More

Keni tradhtuar? Mësoni pesë mënyrat se si të fitoni sërish besimin e partnerit

18/03/2019

Siç të gjithë e dini, njerëzit nuk janë perfekt. 23% e meshkujve dhe 19% e grave pranuan të kenë mashtruar partnerët e tyre. Mirëpo, shifrat ... Read More

Çfarë është ‘Atelofobia’, simptomat dhe shërimi prej saj!

13/02/2019

Frika se nuk ndiheni perfekt dhe gjeni gjithmonë një mijë gabime! Ky është një çrregullim psikologjik dhe quhet Atelofobia. Ja se çfarë është, simptomat dhe ... Read More

Çifti astro më me fat: Këto dy shenja patjetër duhet të jenë bashkë – herë do kurë!

28/08/2018

Edhe pse në mënyrë fatale joshen dhe perfekt i përshtaten njëri-tjetrit, ndërmjet tyre mund të ketë grindje të mëdha. Fatin e kanë të tillë që ... Read More

Harry dhe Meghan e bënë Dua Lipën që të çajë

20/05/2018

Ishin aq çift perfekt sa që shumë e konsideruan këtë martesën e ëndrrave. Dhe kështu u prek edhe superylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, ... Read More

Gjashtë plazhet më të bukura të botës do t’ju lënë thjesht pa frymë

14/05/2018

Elementët që e bëjnë një plazh gati perfekt janë të ndryshëm për secilin nga ne. Për disa është rëra e ëmbël dhe ujërat e kristalta ... Read More

Gjashtë ushtrime me ndihmën e të cilave Shakira ka vithet më të mira në botë (Video)

08/04/2018

Shakira shkëlqen me dukjen e vet, mirëpo kur shikoni trupin e saj të skalitur perfekt kurrë nuk do të mund të imagjinoni që ajo duket ... Read More