Tag: perfekte

Propozimi më interesant që ka një histori ndryshe

08/10/2019

Një fotograf amerikan ka shkrepur foton perfekte në çastin perfekt. Gjatë kohës që bashkë me shokët e tij po vizitonin një nga parqet më të ... Read More

5 ushqime që mund t’i konsumoni pa limit

20/08/2019

Linjat perfekte të trupit kërkojnë vullnet, vendosmëri dhe disiplinë, por e dini që ndonjëherë pjesë e kësaj pakete janë edhe “ushqimet e këqija”? Aspak për ... Read More

Përpara se të bëni testin, këto janë shenjat që tregojnë se jeni shtatzënë

07/07/2019

Ndërsa në shtëpi testet e shtatzënisë janë mjaft të mira, ato nuk janë perfekte. Një test shtatzënie në shtëpi mat nivelin e hormonit hCG në ... Read More

Çfarë duhet të keni parasysh për një nxirje perfekte këtë verë

19/06/2019

Të gjithë duam që të kemi nxirjen perfekte dhe të kemi ngjyrën çokollatë për t’u dukur sa më bukur në bregdet ose pishina.Ja disa këshilla ... Read More

Gjumi – sekreti për linja perfekte dhe trup të shëndoshë

17/06/2019

Një nga gjërat që duhet të bëni nëse doni linja trupore perfekte dhe trup të shëndetshëm është që të flini sa duhet. Për shumicën e ... Read More

12 ilustrime prekëse që tregojnë se bota jonë ka shkuar pak tepër larg

14/05/2019

Bota jonë nuk është perfekte dhe ka shumë gjëra të cilat duhet ndryshuar. Read More

Fotogragohet në pishinë, Zaimina Vasjari shhfaqet në top-formë

29/04/2019

Zaimina Vasjari vazhdon çdo herë të ketë linja perfekte trupore. Zaimina Vasjari është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen imazhet ... Read More

Lamtumirë Man Utd, Sanchez transferohet në Serie A

25/04/2019

Një kontakt i topit që vlen mijëra euro, kjo është përmbledhja përfekte e sezonit të Alexis Sanchez te Manchester United. Ylli kilian, u paraqit vetëm ... Read More

Dieta strikte e Beyonce pas lindjes 

18/04/2019

Beyonce ka linja perfekte trupore dhe 'sekretin' e ka zbuluar edhe për të tjerët. Këngëtarja Beyonce ka folur për dietën strikte për linjat perfekte trupore ... Read More

Filmon nga afër trupin në pasqyrë, Kendall Jenner mahnit me format

13/04/2019

Kendall Jenner ka treguar linjat perfekte trupore përmes një videoje në Instagram. Kendall Jenner ka publikuar një video, të cilën e ka realizuar e veshur ... Read More