Tag: përfolur

WhatsApp do lejojë përdoruesit të hapin llogarinë e njëjtë në shumë pajisje

30/07/2019

Së fundmi është përfolur për një sistem multi-platformë të aplikacionit popullor të komunikimit ‘WhatsApp’, duke u dhënë mundësi përdoruesve të aktivizojnë një llogari në shumë ... Read More

Të zhyteni apo jo pas ushqimit? Ja çfarë thonë ekspertët

15/07/2019

Zhytja pas ushqimit është një temë që është përfolur shumë. Sipas shumë personave, njerëzit nuk duhet të hyjnë në ujë menjëherë pasi kanë ngrënë. Mirëpo ... Read More

E kërkojnë Juventus dhe PSG, ja ku do të jetë De Ligt të hënën

04/07/2019

12:44 | 07/04/2019 Matthijs de Ligt është emri më i përfolur i momentit në afatin kalimtar të verës. Matthijs de Ligt pritet të largohet nga ... Read More

Babai i Sarri flet për të ardhmen e trajnerit: As ai vet nuk e di

16/06/2019

10:14 | 06/16/2019 Maurizio Sarri është një prej emrave më të përfolur javëve të fundit, pasi emri i tij lidhet me një kalim të mundshëm ... Read More

Ashpërsohet gara për Eriksen, tani e kërkon edhe Bayerni

20/04/2019

Christian Eriksen është emri më i përfolur për t’u larguar nga Tottenham Hotspur në fund të sezonit. Bayern Munich i janë bashkuar garës për të ... Read More

Adelina Tahiri tregon sa kilogramë ka tani pasi u bë nënë

17/04/2019

Adelina Tahiri vazhdon të jetë mjaft e përfolur në shtypin rozë. Ajo tashmë është duke e shijuar jetën si nënë, e cila në gusht të ... Read More

Armiqësi me ‘OTR’? Geti befason me deklaratën

06/04/2019

Labeli "BabaStars" dhe ai "OTR" shumë herë janë përfolur për sherre mes anëtarëve të të dy grupeve. I ftuar në “Xing me Ermalin”, Getoar Selimi ... Read More

Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës u ndodh e papritura me ‘Dy gisht mjaltë’

06/04/2019

Prej kohësh prisnim filmin kaq shumë të përfolur "Dy gisht mjaltë", me protagonist humoristin Ermal Mamaqi dhe një prej këngëtareve më të dashura për publikun ... Read More

Kejvina Kthella e pranon publikisht se përdorë ‘photoshop’

04/04/2019

Kohët e fundit ka qenë një nga emrat më të përfolur në media. Fjala është për modelen, Kejvina Kthella e cila u bë e njohur ... Read More

Fejza dhe Ozcan Deniz, hedhin poshtë zërat për divorc

03/04/2019

Ozcan Deniz, është përfolur shpesh muajt e fundit përsa i përket marrëdhënies me bashkëshorten e tij. Problemet e çiftit nisën disa muaj më parë, kur ... Read More

Kemaili dhe nusja e tij pranojnë dhuratën e parë për bebin e tyre

25/03/2019

Ata janë çifti më i përfolur aktualisht në Turqi.Shtatzënia e Fahriyes, sigurisht është komentuar hap pas hapi nga mediat e huaja dhe ka tërhequr shumë ... Read More

Enca Haxhia: Ndjehem shumë e bukur dhe nuk kam konsumuar ende ‘bari’

23/03/2019

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është gjithmonë shumë e përfolur në media. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Kurdistan, duke rrëmbyer vëmedjen edhe të ... Read More