Tag: përfolura

Bashkohen Nora e Roberti, këngëtarja e konfirmon vet lajmin

21/10/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës

19/10/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Ja si ruhet edhe në kafe e dashura e re e Valdimir Putinit!

07/10/2020

Alina Kabaeva ka shkaktuar debat të madh në Rusi. E përfolura si e dashura e re e presidentit rus, Vladimir Putin, ka postuar një fotografi ... Read More

Kejsi hedh pas krahëve lidhjen me Stresin, reagon reperi: Të tjera vijnë e shkojnë

02/09/2020

Reperi i njohur Stresi dhe partnerja e tij Kejsi, janë një ndër dyshet më të përfolura në shoëbizz, e kjo për shkak të marrëdhënies së ... Read More

Rrugëtimi i çiftit nga ekrani në biznes/ Bora Zemani i jep fund lidhjes me Donald Veshaj

15/08/2020

Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin ndër çiftet më të përfolura për publikun shqiptar. Rreth një vit më parë, dyshja filloi të përflitej se kishin ... Read More

Nga marrëdhënia treshe te lindja e Luçiferit/ Pas 6 muajsh, çifti i shumëpërfolur bashkohet sërish!

22/06/2020

Është padiskutim një ndër lidhjet më të përfolura të showbiz-it shqiptar, ajo mes Egla Harxhit dhe fotografit Aleksander de Basseville. Harxhi do të bëhej e ... Read More

Kush do të prezantojë `Big Brother VIP´? Reagon për herë të parë Arbana Osmani, ja çfarë thotë

14/01/2020

Rikthimi i programit `Big Brother´ ka qënë një ndër çështjet më të përfolura kohët e fundit, por mesa duket nuk pritet të fillojë këtë vit. ... Read More

Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

20/04/2019

Adelina Tahiri është një nga artistet më të përfolura të momentit. Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë ... Read More

Nuk e ka problem, e dashura e Feros tregon strijat në vithet e saj

19/04/2019

13:22 | 04/19/2019 Arbenita Ismajli, apo e dashura e Feros është momentalisht një nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar. Ajo është mjaft aktive ... Read More

Zaimina Vasjari shfaq linjat trupore në fustanin e shkurtër

17/04/2019

Zaimina Vasjari është njëra nga femrat më të pëlqyera e më të përfolura shqiptare. Këngëtarja shqiptare, ka publikuar një fotografi të zjarrtë në Instagram gjersa ... Read More

Kejvina Kthella provokon fansat me fustanin e shkurtër

13/04/2019

Është njëra nga femrat më të komentuara e më të përfolura shqiptare. Fjala është për modelen, Kejvina Kthella e cila ka mahnitur të gjithë në ... Read More

Zaimina Vasjari merr një vendim krejtësisht të papritur

11/04/2019

Zaimina Vasjari është njëra nga artistet më të pëlqyera e më të përfolura në showbizzin shqiptar. Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari  ka vendosur që t’i shkurtojë ... Read More