Tag: përforcojë

Barca me ofertë marramendëse për Rashford

18/04/2019

Barcelona po synon të përforcojë fazën e sulmit. Mediet në Spanjë raportojnë se dëshirë e Barcelonës për fazën e sulmit gjatë afatit kalimtar të verës ... Read More

Juventus po e transferon yllin që e duan Man Utd dhe PSG

16/04/2019

Juventus është duke tentuar ta përforcojë mesfushën për sezonin e ri. Juventus ka disa shënjestra, ku në mesin e tyre është edhe Bruno Fernandes i ... Read More

Deulofeu po rikthehet te Milan

15/04/2019

Milan dëshiron ta përforcojë fazën ofanzive edhe më shumë gjatë afatit kalimtar të kësaj vere. Milan po tenton ta transferojë Gerard Deulofeun nga Watfordi. Skuadra ... Read More

Barcelona me ofertë për Willianin, Malcom plus para për ta transferuar brazilianin

10/01/2019

Barcelona është duke tentuar ta përforcojë repartin ofensivë gjatë afatit kalimtar të janarit. Lideri aktual i La Ligas po synon transferimin e sulmuesit anësor të ... Read More

Callum Wilson te Chelsea nëse dështon Higuain

09/01/2019

Skuadra angleze e Chelseat është duke menduar që të përforcojë radhët e veta në afatin kalimtar të janarit. Londinezët nuk janë të kënaqur me angazhimin ... Read More

Juve fillon negociatat me agjentin e De Ligt

14/09/2018

Kampioni në fuqi i Italisë, Juventus po mendon ta përforcojë repartin defensivë. Emri i ri në listën e Zonjës së Vjetër është mbrojtësi i talentuar ... Read More

Arsenali i Emery në kërkim të mbrojtësve, Benatia dhe Sokratis në listë

28/05/2018

Arsenali është vënë pas Mehdi Benatias dhe Sokratis Papastathopoulos, që ta përforcojë mbrojtjen. Benatia e ka të pasigurt qëndrim te Juventusi, ndërsa edhe Olympique Marseille ... Read More

Roma mendon për transferimin e Depayt

10/05/2018

Skuadra nga kryeqyteti italian, Roma po mendon ta përforcojë repartin ofensivë për edicionin e ri. Emri i parë për fazën e sulmit te Giallorosët është ... Read More

Arsenali rivalizon Unitedin dhe Juventusin për Forsbergun

30/04/2018

Skuadra gjysmëfinaliste në Ligën e Evropës, Arsenal po synon ta përforcojë repartin ofensivë në verë. Londinezët janë vënë në ndjekje të sulmuesit suedez, Emil Forsberg ... Read More

Ceballos objektivi kryesor i Liverpoolit për mesfushën

19/04/2018

Skuadra angleze Liverpool është duke synuar ta përforcojë repartin e mesfushës për edicionin e ri. Mesfushori kryesor i ‘The Reds’, Emre Can duket se do ... Read More

Mourinho e dëshiron me çdo kusht Richarlisonin, United tenton me një ofertë të lartë për brazilianin

15/04/2018

Manchester United dëshiron ta përforcojë edhe më shumë fazën ofensive për edicionin e ri. Djajtë e Kuq pritet ta shesin yllin francez Anthony Martial që ... Read More

Interi futet në garë për talentin francez Tousart

24/03/2018

Skuadra italiane Inter po dëshiron ta përforcojë mesfushën për edicionin e ardhshëm. Neroazzurët gjatë janarit kanë transferuar Rafinhan nga Barcelona por nuk do të ndalen ... Read More