Tag: performancës

Rita Ora me poza atraktive e veshur kuq e zi

30/08/2019

17:38 | 08/30/2019 Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe para performancës në Kroaci. Rita Ora ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, në ... Read More

Drenasi përfitues i disa granteve të performancës komunale

02/04/2019

Komuna e Drenasit, përmes një komunikate për media ka pranuar grantin e performancës nga Qeveria Zvicerane në vlerën prej 149,846.00 euro, dhe grantin e performancës ... Read More

Samsung Electronics vendos nivele të reja të performancës për SSD-të NVMe të konsumit me 970 EVO Plus

28/01/2019

970 EVO Plus paraqet përmirësime të konsiderueshme të performancës dhe efikasitet të energjisë për aplikimet me bandë të lartë. Samsung Electronics Co., Ltd. prezantoi Samsung ... Read More

Colin Kapernick nuk mbështet performancën e Travis Scott në Super Bowl

16/01/2019

Travis Scott ka folur për rrethanat kontraverse të performancës në Super Boël. Reperi i hitit “Sicko Mode” nënshkroi që të performonte në pushimine pjesës së ... Read More

Era Istrefi me një “twerk” të nxehtë në Instagram

06/01/2019

Këngëtarja Era Istrefi përmbylli një vit të suksesshëm, pas depërtimit në tregun ndërkombëtar dhe performancës në Kampionatin Botëror. Ajo në një intervistë ekskluzive të dhënë ... Read More