Tag: performojë

Era Istrefi performon në inaugurimin e stadiumit “Air Albania Stadium”

17/11/2019

14:59 | 11/17/2019 Era Istefi do të performojë në inaugurimin e stadiumit “Air Albania Stadium” Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, sot do të performojë ... Read More

Vesa Smolica performon në Poloni për nder të atyre që shpëtuan hebrenjtë

30/10/2019

22:09 | 10/30/2019 Foto: Instagram Vesa Smolica do të performojë në Warsaw të Polonisë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, do të performojë në Warsaw ... Read More

A do të shkoni në koncertin e Unikkatil në Mitrovicë? Flasin qytetarët

24/07/2019

11:58 | 07/24/2019 Unikkatil javë më parë konfirmoi koncertin në Mitrovicë. Unikkatil pritet të performojë në Mitrovicë më 27 korrik, ku do të jenë të ... Read More

Madonna do të performojë në “Eurovision”

09/04/2019

Madonna do të performojë si mysafire në festivalin e këngës në "Eurovision", në Izrael muajin e ardhshëm. Përfaqësuesit e “Live Nation Izrael” dhe përfaqësuesit e ... Read More