Tag: përfundojë

Skandal në Bundesligë! Lojtari i Lajpcigut akuzohet për përdhunim, rrezikon burgun

09/01/2020

Futbollisti Stefan Ilsanker rrezikon të përfundojë prapa hekurave të burgur. Akuza e ngritur ndaj tij është vërtet e rëndë dhe nëse do të vërtetohet atëherë ... Read More

Përfundon para kohe aventura e lojtarit të Real Madrid në Premierligë

04/01/2020

13:53 | 4 Janar 2020 13:53 | 4 Janar 2020 Aventura e Jesus Vallejo te Wolves do të përfundojë para kohe. Trajneri i Wolves, Nuno ... Read More

Kroos: Kjo është koha kur do të pensionohem nga futbolli

26/06/2019

16:14 | 06/26/2019 Toni Kroos ka lënë të kuptohet se do të përfundojë karrierën te Real Madrid. Mesfushori gjerman ka bërë të qartë se nuk ... Read More

Këngëtarja e njohur frikësohet se do mbetet e verbër

19/05/2019

18:39 | 05/19/2019 Mel B mund të përfundojë e verbër pas problemeve të fundit. Mel B është shtruar në spital ditën e premte për shkak ... Read More

James Rodriguez transferohet në Premierligë

03/05/2019

James Rodriguez thuhet se do të kthehet te Real Madrid, kur huazimi dy vjeçar të përfundojë te Bayern Munich në fund të këtij sezoni. ‘Marca’ ... Read More

Emery i bindur: Arsenal mund ta arrijë këtë gjë

23/04/2019

Unai Emery është i bindur se Arsenal mund të përfundojë në top katër skuadrat e para të Premierligës, pavarësisht nga humbja 3:2 nga Crystal Palace. ... Read More

Ylli i Barcelonës po e mbyll transferimin në Premierligë

15/04/2019

Arsenal po mendon ta përfundojë transferimin e Denis Suarez. Arsenal e huazoi Denis Suarezin në afatin e janarit nga Barcelona, gjersa dëshiron ta mbyll transferimin ... Read More

Ritmi i shpejtë i ratifikimit të Protokollit, pritet të përfundojë deri në fund të vitit

05/04/2019

S A 2019-04-05T21:35:44+02:00 A mund të vazhdojë ky ritëm i shpejtë i ratifikimit të protokollit aderues dhe të përfundojë diku para fundit të këtij viti? ... Read More

Qëndroi 40 ditë jashtë fushe, bije vlera e Mauro Icardit

03/04/2019

Inter është në probleme serioze. Para se të përfundojë ky sezon, Inter ka marrë një lajm aspak të mirë. Mauro Icardi qëndroi jashtë fushave për ... Read More

“Interi do ta blejë Griezmannin”

28/03/2019

Forlan mendon se nëse Icardi shitet, Griezmann mund të përfundojë te Interi.Ish-sulmuesi i Interit, Diego Forlan, ka bërë të ditur se drejtuesit e klubit italian ... Read More

Çavkovi kapet para se të arratisej dhe çohet në Shutkë

12/03/2019

12 Mars 2019 / 19:52 Ish drejtori i Byrosë së Sigurisë Publike përfundojë në burgun e Shutkës, zbulon MakFax-i. Gjykata i caktoi masën e paraburgimit ... Read More

Burimet natyrore dhe asetet në Kosovë nuk janë të hapura për negociim

15/02/2019

Bashkëkryesuesi i Ekipit negociator, Shpend Ahmeti tha se dialogu duhet të përfundojë me njohjen nga Serbia. Ahmeti citoi parimin numër 8 të Platformës për Dialogun ... Read More