Tag: përgatit

Mësohet se në cila ngjyra do të arrijë Samsung Galaxy S10 Lite

17/10/2019

Samsungu po përgatit versionet Lite si për telefonin Galaxy S10 ashtu edhe për linjën telefonike Galaxy Note10. Telefonat do të mbajnë përcaktimet SM-G770F dhe SM-N770F. ... Read More

Sandviçi më i mirë në botë, është tepër i thjeshtë për ta mbaruar! Provoje

27/09/2019

Përgatit nga përbërësit e zakonshëm diçka të pazakonshme dhe do të arrish të kesh kombinim magjik krokant, kore të arta nga jashtë dhe djathë të ... Read More

Getinjo ka një befasi për fansat

07/05/2019

18:00 | 7 Maj 2019 18:00 | 7 Maj 2019 Getinjo ka zbuluar befasinë që po përgatit për fansat. Getinjo përmes rrjeteve sociale ka njoftuar ... Read More

Detaje nga projektet e reja të Shkëlzen Jetishit

27/04/2019

Shkëlzen Jetishi- Xeni po përgatit disa projekte të reja muzikore. Shkëlzen Jetishi-Xeni, ishte i ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për “Mirage”, ku foli ... Read More

Me taktika të Ferguson, Solskjaer po e përgatit skuadrën për ndeshjen ndaj Barcelonës

08/04/2019

Me taktika të Ferguson, Solskjaer po e përgatit skuadrën për ndeshjen ndaj Barcelonës Manchester United do të ketë një test të vështirë në kuadër të ... Read More

Pas “Pa dashni”, Ronela Hajati zbulon detaje rreth projekteve të reja

08/04/2019

Ronela Hajati ka zbuluar se çfarë po përgatit pas këngës "Pa dashni". Ronela Hajati ishte mysafire së fundi në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net. ... Read More

Unitedi ka gati ofertën prej 102 milionë eurosh për Koulibalyn

17/02/2019

Manchester Unitedi po përgatit një ofertë të re prej 102 milion euro për Kalidou Koulibaly, raportojnë mediat angleze. Reprezentuesi i i Senegalit u pyet për ... Read More

Gattuso nuk e përjashton mundësinë e largimit të Higuainit

11/01/2019

Gennaro Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit pas interesimit të madh ... Read More

Dhjetë çiftet e veshura më së bukuri gjatë vitit 2018

02/01/2019

Për çdo vit, revista e famshme “GQ” përgatit listën e njerëzve që vishen më së miri në botë. Tani për herë të parë, këtë vit ... Read More

Telefoni i palosshëm nga OPPO lansohet në MWC 2019

29/11/2018

Sipas një raporti të fundit nga Holanda, OPPO po përgatit një telefon të palosshëm për fundin e shkurtit të vitit të ardhshëm. Meqë MWC 2019 ... Read More

Debati për kufijtë e Kosovës, vjen lëvizja e radhës nga Tirana

04/09/2018

Partia Demokratike po përgatit një rezolutë në mbështetje të qëndrimit të forcave politike në Kosovë për mosndryshimin e kufijve. Rezoluta e Partisë Demokratike mbështet fuqimisht ... Read More

Hoti: LDK po përgatitet për ta ndalur keq qeverisjen

16/07/2018

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka thënë se partia e tij po përgatit strategjinë e veprimit për të ndalur keq qeverisjen. Hoti, ... Read More