Tag: përgatitet

Teknologjia e re parandalon shoferët të ngatërrojnë frenat dhe gazin

06/02/2020

Toyota, një prodhues makinash japoneze, po përgatitet të tronditë tregun këtë verë me teknologji inovative. Teknologjia e re do të ofrohet së pari si një ... Read More

Chelsea gati të heq dorë nga dy mbrojtësit e skuadrës – lideret e Serie A ‘fërkojnë duart’

05/01/2020

12:02 | 5 Janar 2020 12:02 | 5 Janar 2020 Chelsea po përgatitet që të heq dorë nga dy mbrojtësit e skuadrës. Sipas ‘Calciomercato’, ‘Blutë’ ... Read More

Galaxy S11 do të jetë një superfuqi fotografike dhe informacionet e fundit e provojnë

17/12/2019

Samsung Galaxy S11 po përgatitet të bëhet një superfuqi fotografike. Sistemi i kamerave po xhiron nëpër tituj lajmesh me sensorin 108-megapiksel, zmadhimin optik 5X dhe ... Read More

Pomada e përgatitur në shtëpi që shëron plagët, djegiet dhe prerjet sipërfaqësore: Përse duhet ta kenë të gjithë

22/11/2019

Pomada e mëposhtme përgatitet në kushte shtëpie, përbërësit e së cilës i gjeni në dyqanet me produkte bimore, natyrale!Është një krem i shkëlqyer i ndihmës ... Read More

Pomada e përgatitur në shtëpi që shëron plagët, djegiet dhe prerjet sipërfaqësore

23/10/2019

Pomada e mëposhtme përgatitet në kushte shtëpie, përbërësit e së cilës i gjeni në dyqanet me produkte bimore, natyrale!Është një krem i shkëlqyer i ndihmës ... Read More

Edhe WhatsApp pa internet

07/08/2019

WhatsApp po përgatitet të ndryshojë me dy risi të vogla, por të rëndësishme. E para është një sistem që lejon përdorimin e bisedës pa lidhje ... Read More

Vidal, Arthur e Malcom ‘të nominuar’, njëri duhet të largohet nga ‘Camp Nou’

30/06/2019

11:00 | 06/30/2019 Barcelona po përgatitet që të humb një yll nga skuadra, për të afruar një tjetër. Arturo Vidal, Arthur Melo dhe Malcom janë ... Read More

Nadal detyrohet të anulojë stërvitjen, preket nga një virus i rallë

06/05/2019

10:23 | 6 Maj 2019 10:23 | 6 Maj 2019 Rafel Nadal u detyra të anulonte stërvitjen të dielën teksa po përgatitet për pjesëmarrjen në ... Read More

Dikur shkatërronte Arsenalin, tani punon si aktor

01/05/2019

Valencia ka kujtime të mira evropiane kundër Arsenalit, teksa dy ekipet përgatitet për t’u takuar sërish në këtë edicion të gjysmëfinaleve të Europa Ligës, edhe ... Read More

Guardiola largon dy yje nga Man City

30/04/2019

Manchester City po përgatitet për disa largime pas përfundimit të këtij sezoni. Skuadra nga ‘Etihad Stadium’ është duke luftuar për mbrojtjen e titullit në Premierligë ... Read More

Tre janë lojtarët që do të largohen nga Milan në fund të sezonit

28/04/2019

Skuadra e Milanos po përgatitet që të largojë tre lojtarë në fundin e këtij edicioni. ‘Rosonerët’ janë duke luftuar për një vend në top katërshe ... Read More

Cuadrado po largohet nga Juventusi, destinacioni Premierliga?

27/04/2019

Anësori i Juventus, Juan Cuadrado, duket se po përgatitet që të largohet nga kampionët e Serie A, në fund të këtij sezoni. Emri i Cuadrado ... Read More