Tag: përgjigja

Disa mënyra për të menaxhuar ankthin

05/11/2019

Ankthi është përgjigja e natyrshme e trupit ndaj stresit. Kur zemra fillon të rrahë më shpejt dhe duart nisin të djersijnë, këto s’janë gjë tjetër ... Read More

12 gjërat nga të cilat shqetësohen më së shumti personat në të njëzetat

07/10/2019

Për çfarë arsye brengoseni më së shumti? Epo, nëse jeni në të njëzetat, përgjigja është se me siguri brengoseni për shumë gjëra dhe tërë kohën. ... Read More

E pyesin se kur do të bëjë këngë me Ronelën, kjo është përgjigja e Fifit

01/05/2019

E pyesin se kur do të bëjë këngë me Ronelën, kjo është përgjigja e Fifit Fifi i është përgjigjur së fundi pyetjeve të fansave në ... Read More

Klopp tha se ‘Camp Nou’ nuk është tempull i futbollit, vjen përgjigja e Barcelonës

30/04/2019

Klopp tha se ‘Camp Nou’ nuk është tempull i futbollit, vjen përgjigja e Barcelonës Të mërkurën mbrëma Barcelona në ‘Camp Nou’ pret Liverpoolin, në ndeshjen ... Read More

Prokurorët pa sigurim shëndetësor

04/04/2019

S A 2019-04-04T15:29:28+02:00 Pengesë administrative, kjo është përgjigja zyrtare e Prokurorisë publike pse të punësuarit në Prokurorinë e lartë tre muaj janë pa sigurim shëndetësor. ... Read More

Haradinaj në Pejë pyetet edhe për presionin e Amerikës për taksën ndaj produkteve serbe

23/01/2019

“Bora do të shkrihet dikur”, ishte përgjigja që kryeministri Ramush Haradinaj dha para dy ditësh kur u pyet nëse do të hiqet taksa apo do ... Read More

Ohër, ndihma e shpejt pa ekipe të mjaftueshme për t’i ndihmuar qytetarët

18/07/2018

18 July 2018 / 17:31 Nuk kemi ekipe të mjaftueshme. Kjo ka qenë përgjigja nga ndihma e shpejtë e Ohrit në telefonatën e gruas 81 ... Read More