Tag: përkohshëm

Justin Bieber me një postim prekës konfirmon lagimin nga muzika, këto janë arsyet

26/03/2019

Justin Bieber ka konfirmuar largimin e përkohshëm nga muzika.Kohët e fundit fansat e Justin Beiber dhe muzikës së tij kanë qenë të shqetësuar për këngëtarin, ... Read More

Solskjaer: Nuk e di se çfarë do të ndodh, por plani është që të kthehem në Molde

08/03/2019

Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunar Solskjaer tha se nuk është i sigurt nëse ka kontratë me Molden. Norvegjezi në dhjetor mori drejtimin ... Read More

Ish-lojtari i Unitedit, Dwight Yorke: Fati i Solskjaerit në duart të PSG-së dhe Liverpoolit

30/01/2019

Ole Gunnar Solskjaer tashmë po bën histori si trajner i përkohshëm i skuadrës së Manchester Unitedit. Strategu 45-vjeçar deri më tani ka pasur gjashtë fitore ... Read More

“Surpriza” e studentëve për kryeministrin Edi Rama

07/01/2019

Studentët vijojnë protestën tyre para Kryeministrisë në Shqipëri, pas ndërprerjes së përkohshëm për shkak të festave të fundvitit dhe kthimit të tyre në shtëpi. Ata ... Read More