Tag: përmes

Ish-banori i Big Brother infektohet sërish me COVID-19: Virusi kësaj here shumë më agresiv, sulmon aty ku ka dëmtuar herën e parë

04/07/2020

Ish banori i Big Brother Petrit Bylykbashi përmes një postimi në ‘Facebook’ tregoi se është infektuar sërish me COVID-19. Ai shkruan se virusi iu rikthye ... Read More

Morena Taraku i jep fund lidhjes: Të jesh single nuk do të thotë se je…

02/07/2020

Morena Taraku tregoi se ishte në një lidhje dashurie pak kohë më parë, përmes një postimi në ‘Instagram’ ku shkruante se ishte e lumtur, ndërsa ... Read More

“Zgjedhja e tyre apo e shefave…”? Flutura Açka e revoltuar me moderatoret e zhveshura

22/06/2020

Flutura Açka, shkrimtarja e njohur, përmes një postimi në rrjetet sociale “Facebook”, ka kritikuar sot zhveshjet e vajzave në ekran, teksa ka marrë si shembull ... Read More

Ish-deputeti Eduart Ndocaj bëhet gjysh, zbulon emrin e veçantë të nipit

18/06/2020

Ish-deputeti Eduart Ndocaj është bërë gjysh.Lajmin e ka dhë vetë ai përmes një foto të publikuar në ‘Facebook’, aty ku tregon portretin e nipit te ... Read More

Këngëri shpërthen ndaj qeverisë: Kërkojmë të drejtat tona! Çfarë ndryshon ndërmjet një fasonerie me 300 apo 400 punonjës me nje lokal ku këndohet?

17/06/2020

Këngëtari i dashur për publikun Stefi Prifti ka reaguar ashpër përmes një postimi në rrejtin social ‘Facebook’ ndaj vendimeve të qeverisë, duke theksuar që nuk ... Read More

Shembja e Teatrit/ ‘Shpërthen’ Eva Murati: E ardhmja na është gllabëruar nga më të fortët

19/05/2020

Pas shëmbjes së Teatrit Kombëtar janë të shumtë VIP-at që kanë reaguar ashpër përmes rrjeteve sociale, ku mes tyre është dhe moderatorja Eva Murati, e ... Read More

Shembja e Teatrit/ Shpërthen Rezart Veleshnja: Krimineli dhe politikani nuk kanë ndonjë ndryshim të madh

18/05/2020

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka reagur pas shembjes së Teatrit Kombëtar përmes një postimi në ‘Instastory’, ku ka përmendur politikanët. Kështu aktori ka shkruar ... Read More

Shembja e Teatrit/ Reagon Rozana Radi: I vratë për herë të dytë ata që s’janë më, lamtumirë…

17/05/2020

Këngëtarja Rozana Radi ka reaguar lidhur me shembjen e Teatrit Kombëtar. Përmes një postimi në Instagram, Rozana thotë se sot ju dha lamtumira historisë, Pirro ... Read More

Dedikim ndaj një personi të shtrenjtë, Kida tregon tatuazhin e veçantë

25/04/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Kida ka treguar përmes rrjeteve sociale se këto ditë izolimi po I kalon me familjarët e saj, ndërsa së fundmi ... Read More

Bes Kallaku urim të veçantë Ijes për ditëlindje: Urime 18-vjeçarja ime, të duam shumë

20/04/2020

Aktori i humorit Bes Kallaku përmes një postimi ka uruar gjyshen e tij Ijen për ditëlindje.  Ajo feston 81-vjetorin, ndërsa Besi ka publikuar një foto ... Read More

Koronavirusi ‘mund të transmetohet përmes ujit të tualetit’, pohojnë shkencëtarët

12/04/2020

Coronavirusi mund të transmetohet përmes ujit të tualetit, kanë pohuar shkencëtarët, pasi sëmundja e padukshme vrasëse vazhdon të përhap panik në të gjithë globin.Kërkuesit nga ... Read More

Ilda Bejleri e përlotur tregon si po e përjeton situatën nga koronavirusi: Nga stresi duket sikur tavani po të bie mbi kokë

26/03/2020

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri së fundmi përmes një video të publikuar në rrjetin social “Instagram” u ka bërë thurrje qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi. ... Read More