Tag: përmirësohet

Shenja pozitive për Serie A – shikueshmëria në rritje

05/01/2020

23:56 | 4 Janar 2020 23:56 | 4 Janar 2020 Serie A po përmirësohet dita-ditës dhe një gjë e tillë po vërehet edhe nga tribunat. ... Read More

Parashikimi i yjeve për sot

17/10/2019

21 Mars – 19 Prill Dashuria: Kjo është një ditë e keqe, por që do përmirësohet në vijim. Do të shtyheni të flisni me të ... Read More

A po largohet Bale nga Real Madrid? Lojtari nuk përfshihet në listën e skuadrës

05/05/2019

10:14 | 5 Maj 2019 10:14 | 5 Maj 2019 Situata e Gareth Bale tek Real Madrid nuk po përmirësohet aspak. Lojtari uellsian është lënë ... Read More

A mundet mjalti të na i zbusë simptomat e alergjisë pranverore?

23/03/2019

Kur zgjaten ditët dhe koha përmirësohet, simptomat e tmerrshme të alergjive pranverore janë të pamëshirshme ndaj nesh Nëse vuani nga alergjitë pranverore, me siguri keni ... Read More