Tag: përpiqet

Barcelona vendos Antoine Griezmann në merkato dhe do ta shesë këtë verë

22/03/2020

Barcelona e ka hedhur në treg Antoine Griezmann dhe do të përpiqet ta shesë këtë verë. Vetëm disa muaj më parë, në fund të vitit, ... Read More

Instagram: Facebook heton shkelje të miliona llogarive me ndikim

21/05/2019

Instagram është duke hetuar një problem të ri. Instagram thotë se po përpiqet të gjejë se si detajet e kontaktit të pothuajse 50 milionë përdoruesve ... Read More

Guardiola identifikon zëvendësuesin e Kompany

20/05/2019

08:42 | 05/20/2019 Manchester City do të përpiqet ta bind për të nënshkruar Harry Maguiren pas konfirmimit të largimit të Vincent Kompany Sportsmail kupton se ... Read More

Dua Lipa shkëlqen në kopertinën e “Elle”

09/04/2019

Dua Lipa përpiqet të mos lexojë për veten në internet. Këngëtarja britanike është në kopertinën e majit të revistës ELLE, gjersa flet për yjet dhe ... Read More

Si të zbuloni dhe eliminoni mungesën e vitaminave dhe mineraleve

03/04/2019

Kuptoni se çfarë përpiqet t’u thotë trupi juaj për vitaminat dhe mineralet që i mungojnë. Buzët e çara Mungesa: Vitamina B2, sasia e rekomanduar ditore ... Read More

France Football: Zidane e ka nisur operacionin Mbappe

25/03/2019

Kylian Mbappe është në krye të listës së dëshirave të Zinedine Zidane, i cili do të përpiqet ta rindërtojë skuadrën e Real Madridit këtë verë, ... Read More

Milani insiston për Piatekun

14/01/2019

Milani thuhet se po përpiqet përsëri të nënshkruajë me talentin e madh polak të Genoas, Krzysztof Piatek, si zëvendësim për Gonzalo Higuain. Rossonerët kanë udhëtuar ... Read More

Arsenali ka marrëveshje me Suarezin, por nuk ka para për transferimin e tij

10/01/2019

Arsenali ka rënë dakord mbi kushtet personale me Denis Suarez, por po përpiqet të largojë çmimin e kërkuar prej 10 milionë funtesh nga Barcelona. Topçinjtë ... Read More

Pavlopulos: Greqia pret që Shkupi të përmbushë angazhimet e tij

11/10/2018

11 Tetor 2018 / 14:31 Greqia përpiqet për marrëdhënie të mira fqinjësore dhe të miqësisë duke mbështetur perspektivën e anëtarësimit në NATO, me kusht që ... Read More

(VIDEO) AHMETI TENTON TË PAJTOJË ZAEVIN ME MICKOSKIN , LSDM DHE VMRO LARG ARRITJES SË KOMPROMISIT   

05/10/2018

Kreu i BDI-së Ali Ahmeti, po përpiqet t’i ulë në tavolinë dy liderët e partive më të mëdha në vend Zoran Zaev dhe Hirstian Mickoskin. ... Read More

Zaharova: Perëndimi po përpiqet ta tërheq Maqedoninë në NATO

04/10/2018

4 Tetor 2018 / 14:43 Perëndimi, si edhe deri më tani, po përpiqet ta fusë Maqedoninë në NATO, madje edhe pas referendumit për ndryshimin e ... Read More

Kufizohen shpenzimet e qytetarëve për kredi të shpejta

08/08/2018

8 August 2018 / 15:40 Ministria e Financave përmes ndryshimeve ligjore do të përpiqet të vendosë rendin në kompanitë financiare që ofrojnë kredi “të shpejtë”. ... Read More