Tag: Photo

Nëse doni të jetoni shëndetshëm, mos hiqni dorë nga çokollata

30/07/2020

Chocolate. (Photo by: BSIP/UIG via Getty Images) Të hani të paktën 3 shufra çokollate çdo muaj mund t’ju ndihmojë në mënyrë drastike të shmangni problemet ... Read More

Pse nuk duhet ta ulni kurrë maskën në mjekër, kjo është arsyeja shumë e rëndësishme

23/07/2020

01.02.2020., Sibenik - Medicinska maska za lice. Photo: Dusko Jaramaz/PIXSELL Maskën që e mbani për mbrojtje nga koronavirus, asnjëherë nuk duhet ta ulni në mjekër. ... Read More

Dobitë e lëngut të lakrës së kuqe për veshkët, mëlçinë dhe organet tretëse

11/06/2020

Black and white photo of a muscular man with a backache. Red selective color further illustrates pain. Clipping path included so image can be easily ... Read More

Facebook ndryshon kushtet e përdorimit

09/04/2019

Mandatory Credit: Photo by Valentin Wolf/imageBROKER/REX/Shutterstock (9433091a) Smartphone screen with Facebook app icon VARIOUS Komisioni Evropian njoftoi sot se Facebook ka ndryshuar kushtet e përdorimit, ... Read More

Foto nga aksidenti i madh në autostradën Tetovë-Gostivar

04/04/2019

Photo Credit: MKD. MK S A 2019-04-04T14:25:35+02:00 Nga fotografitë shihet se pjesa e përparme e njërës nga makinave që janë aksidentuar është shkatërruar e gjitha. ... Read More

Thasë me qenë të ngordhur janë gjetur në Kumanovë

02/04/2019

Photo Credit: Anima Mundi S A 2019-04-02T15:07:16+02:00 Anëtarët e organizatës për mbrojte të kafshëve “Anima Mundi”, sot në policinë e Kumanovës kanë paraqitur se në ... Read More

Imazhet mbresëlënëse të sërfistëve, duke lëvizur nëpër valët masive (Foto)

24/03/2019

Nikon Surf Photo ka shfaqur edhe këtë vit, imazhet më të mira, që si temë kanë sërfin. Fotografët që vijnë kryesisht nga Australia, kanë marrë ... Read More

Jose Mourinho po konsiderohet tashmë trajner i Real Madridit

07/03/2019

PHOTO ASSEMBLY: Jose MOURINHO seems to be moving to Madrid again and will soon be coaching again. Image: Jose MOURINHO, coach (Manchester United), single image, ... Read More

Borisov dhe Zaharieva anulojnë takimet me Ivanovin

14/06/2018

(Photo credit should read GEORGES GOBET/AFP/Getty Images) 14 June 2018 / 11:33 Takimet e kryeministrit bullgar, Bojko Borisov dhe ministres bullgare të Punëve të Jashtme ... Read More

Kocias mbërrin në Ohër

11/04/2018

Photo: Мики Трајковски 11 April 2018 / 18:42 Read More

Objekti i ri i Gjykatës Penale, e “inauguron” Gruevski dhe Janakieski

31/03/2018

Photo: granit.mk 31 March 2018 / 16:00 Ndoshta simbolikisht, mosfunksionimi teknik i sistemit të alarmit në Gjykatën e re Penale të stilit Barok e cila ... Read More

Protesta para Qeverisë kundër ligjit të gjuhëve

18/03/2018

Photo: RFE/RL 18 March 2018 / 13:33 Dhjetëra protestues janë mbledhur sot para Qeverisë në shenjë proteste kundër ligjit për përdorimin e gjuhëve. Ata porositën ... Read More